כשקלייר לאו הבריטית הפנימה שהיא פשוט לא יכולה להתרוצץ אחרי שני ילדיה, בגלל עודף המשקל, היא החליטה לעשות שינוי בחיים. אחרי שנים של תזונה לקוריה, האם הצעירה (23), שנהגה לצרוך כמויות עצומות של צ'יפס ועוגיות החליטה שהגיע הזמן לחשב מסלול מחדש, גם כדי להוות דוגמה לילדיה.

השילה ממשקלה אחרי שנפטרה מהחטיפים (צילום: dailymail)
היתה מוותרת על ארוחת הבוקר - אבל טורפת חטיפים | צילום: dailymail

"בדרך כלל הייתי מוותרת על ארוחת הבוקר", היא אומרת לדיילי מייל. "ואז הייתי מסוגלת לאכול חמש שקיות של חטיפי צ'יפס, וחבילה שלמה של ביסקוויטים. יום אחד פשוט התעוררתי והחלטתי לעשות שינוי. ממש כך". מאחר שכבר היתה למודת דיאטות עצמאיות (חלקן הצליחו, רובן כשלו), קלייר בחרה הפעם בדרך אחרת והצטרפה לתכנית הרזייה שלוותה אותה בהתהליך. "התכנית שינתה את כל מערכת היחסים שלי עם אוכל", היא מוסיפה. "היא לימדה אותי להקשיב לגוף כדי להבין מתי אני מלאה. במקביל, לימדו אותנו איך לבחור במזון בריא יותר שישביע לאורך זמן".

כבר בשבוע הראשון קלייר השילה שלושה קילו וחצי, דבר שכמובן הדהים גם אותה. עם זאת, הדרך עוד היתה ארוכה, ובכל שבוע מה שהחזיק אותה היתה ההתרגשות לראות את המספרים ממשיכים לרדת. בתוך 14 חודשים היא כבר הגיעה למשקל המטרה שלה. היא השילה 44 קילוגרם (בממוצע, 3 קילו בחודש) וכעת שקלה 64 קילוגרם.

כמובן שעם הגזרה החדשה, גם הביטחון העצמי השתפר. "יש לי יותר ביטחון ואמונה בגוף שלי, אני יכולה להיות פעילה עם הילדים בלי לחטוף קוצר נשימה. אני עדיין מאוד אוהבת צ'יפס, אבל אני מגבילה את עצמי לחבילה אחת ביום, ומוודא שיש בהם פחות מ-100 קלוריות לשקית.

השילה ממשקלה אחרי שנפטרה מהחטיפים (צילום: dailymail)
ירידה מתונה של 3 קילוגרם בחודש | צילום: dailymail

"אחרי שעברתי את התהליך הזה, אני מבינה עד כמה החיים הקודמים שלי היו לא בריאים. הייתי עייפה כל הזמן ונטיתי לחלות. היום אני יכולה לרוץ עם הילדים שלי ויש לי המון אנרגיה, גם ללכת למכון הכושר ארבע פעמים בשבוע". גם התגובות, כצפוי, מאוד תומכות. אנשים שהיא לא פגשה מזמן עוצרים אתה ברחוב ולא מאמינים לראות עינהם. "זו תחושה מעולה", היא מסכמת.