ויקי פטינסון לפני ואחרי (צילום: dailymail.co.uk)
ויקי פטינסון לפני ואחרי | צילום: dailymail.co.uk
ימים לא קלים עברו על ויקי פטינסון, כוכבת MTV בריטניה. זה התחיל לפני כמה חודשים בפרסום תמונות מפלילות בהן נראה בן זוגה לשעבר, ריצ'י, בוגד בה והמשיך עם סדרת תמונות פפראצי שלה בביקיני שלא מאוד החמיאו לה. כל אישה לא אוהבת לראות תמונות לא פוטוגניות שלה, אבל כשאלה מעטרות את דפי הצהובונים, ההלם והשוק והתגובה קיצוניים עוד יותר. בעקבות הפרסום, פטינסון בת ה-25, אז מידה 44, נכנסה למשטר דיאטה אינטנסיבי והורידה  19 קילו בחמישה חודשים. ברגע שהרגישה הכי בנוח עם עצמה, היא כמובן דאגה לסדרת תמונות מקצועיות כדי להשוויץ בתוצאה. וכך, כשהיא רזה, חטובה, אסופה ולבושה בביקיני זעיר במידה 34 (!), היא גם משחררת DVD של "הרזיה ב-7 ימים של ויקי" (Vicky’s 7 Day Slim”)  על מנת ללמד נשים אחרות את סודות ההרזייה שלה.

"לא הורדתי שום דבר מהדיאטה שלי"
ויקי פטינסון לפני ואחרי (צילום: dailymail.co.uk)
"לא זיהיתי את עצמי. הייתי משוכנעת שהתמונות עברו פוטושופ". ויקי פטינסון לפני | צילום: dailymail.co.uk

הכוכבת הצעירה התפרסמה כשלקחה חלק בתכנית "חוף ג'ורדי" (Geordie Shore) - ריאליטי שתיעד את חיי הבליינות של צעירים מניו קסל באנגליה. בתקופה ההיא נהגה לשתות ללא הירף ולאכול לא מעט קבבים, אבל מאז ניכר שהמירה את אורח חייה. "יש לי מאמן כושר אישי ושיניתי את הדיאטה שלי", היא מספרת למגזין NOW. "נקמה היא מנה שהכי טוב להגיש אותה רזה! לא הורדתי שום דבר משמעותי מהדיאטה שלי, פשוט נהייתי יותר מודעות. אני לא אוכלת לחם לבן או סנדוויצ'ים מוכנים מראש. הכנסתי הרבה מאוד ירקות לתפריט, אבל לא כל כך הרבה פירות משום שהם עדיין מלאים בסוכר טבעי. אני אוכלת למשל יותר בטטות מאשר תפוחי אדמה לבנים".

ויקי פטינסון לפני ואחרי (צילום: dailymail.co.uk)
ויקי פטינסון לפני. "הייתי מידה 44 בתמונות בביקיני, אבל עדיין חשבתי שאני מידה 38" | צילום: dailymail.co.uk
בטוויטר שלה פטינסון מרבה לצייץ למעריציה על הכוח החדש שלה ועל ההרגשה "הסקסית" מאז שרזתה. כדי להגיע לפיגורה המרשימה שלה כיום, היא נאלצה לעבור תכנית אימונים רצינית, זאת אחרי שראתה תמונות של עצמה והזדעזעה, מה שהוביל אותה לשינוי. "לא היה לי מושג שאני נראית כמו שנראיתי", היא מספרת. "הייתי מידה 44 בתמונות בביקיני, אבל עדיין חשבתי שאני מידה 38. זה היה דימוי גוף הפוך".

ויקי פטינסון אחרי (צילום: dailymail.co.uk)
"נקמה היא מנה שהכי טוב להגיש אותה רזה!" ויקי פטינסון אחרי | צילום: dailymail.co.uk
ויקי פטינסון אחרי (צילום: dailymail.co.uk)
ויקי פטינסון אחרי. "לא הורדתי שום דבר מהדיאטה שלי, פשוט נהייתי יותר מודעות" | צילום: dailymail.co.uk
ויקי פטינסון אחרי (צילום: dailymail.co.uk)
"אני לא אוכלת לחם לבן או סנדוויצ'ים מוכנים מראש". ויקי פטינסון אחרי | צילום: dailymail.co.uk
"זה היה מזעזע, מביך ושובר לב", היא ממשיכה. "התמונות פורסמו שבוע בלבד אחרי שהאקס שלי נתפס בוגד בי ואין הרגשה גרועה מזאת. לא זיהיתי את עצמי. הייתי משוכנעת שהתמונות עברו פוטושופ". ויקי שנפרדה מהחבר שלה ריצ'י אגב נצפתה הקיץ כבר עם גברים חדשים.

אבל כנראה ששינוי הדיאטה של הגברת, לא הצליח לשנות גם את אופיה הבעייתי משהו. בדצמבר השנה הואשמה פטינסון בהכאת הדוגמנית האירית, האנה קלסו, עם נעלי העקב שלה עד כדי כך שהזדקקה לארבעה תפרים. כמו כן, מואשמת פטינסון שתקפה בחורה נוספת, ויקטוריה בורנס, באותו ערב. העניין עדיין בחקירת בית המשפט. 


יש לך סיפור הצלחה משלך? נשמח לשמוע ממך במייל המערכת

>> בפעם הקודמת: "לא מעכלת שאני לובשת אקסטרה סמול"
>> המהפך המושלם: לינוי אלבז נראית אדם אחר
>> "הייתי נמנעת משיחה רק כדי שלא ישתיקו אותי"

לכל הכתבות במדור איך רזית

mako נשים: מחכות לך בפייסבוק