אין תמונה
"הרגשתי תקועה בתוך הגוף שלי". מיכל הרוש


מי אני: מיכל הרוש, 36, נשואה + 3, מאפרת מהרצליה.

מי אני במספרים:
גובה: 152 ס"מ
משקל נוכחי: 49 קילו
משקל התחלתי: 83 קילו
תקופת השינוי: 10 חודשים
שומרת על המשקל: 14 חודשים

נישואים ושני הריונות עשו את מיכל הרוש אישה מאוד מאושרת, אבל גם מאוד מרופדת במקומות הלא נכונים. "לא אהבתי בכלל את איך שאני נראית. הרגשתי תקועה בתוך הגוף שלי. מצד שני, אני מאוד אוהבת לאכול, וזאת כנראה הסיבה שאף דיאטה לא באמת עבדה".

מיכל הרוש - לפני (צילום: תומר ושחר צלמים)
"אני מאוד אוהבת לאכול". מיכל (משמאל) לפני | צילום: תומר ושחר צלמים


כחלק מהניסויים, ניסתה מיכל להצטרף למסגרת של שומרי משקל. "הגעתי למפגש אחד, ויצאתי ממנו בעיקר מבולבלת. לא הייתי בטוחה אם זה מה שמתאים לי, ותהיתי אם זה שווה את הכסף בכלל. כשהתיישבתי באוטו, חזרה הביתה, פתאום שמעתי משהו נקרע. מהר מאוד זה היה ברור שאלה המכנסיים שלי שזעקו שאתחיל להזיז את עצמי. באותו רגע, נסעתי לכספומט הקרוב, הוצאתי כסף ונרשמתי לקבוצה".

הצעד הוכיח את עצמו. מיכל ירדה 15 קילו, אך לקראת סוף התהליך, נכנסה להריון בפעם השלישית. "על אף שמחת הבשורה על ההריון, לקחתי את זה מאד קשה. אבל הבטחתי לעצמי שחודש אחרי הלידה, אני חוזרת שוב למסגרת, והפעם אני הולכת עם זה עד הסוף. היעד עבורי היה להתפרסם במגזין של שומרי משקל, והצלחתי".

איך עשית את זה? "הדבר הראשון שעשיתי היה לרתום את הבית כולו, וכמובן את הקבוצה. הכרתי נשים מקסימות, שנלחמות באהבתן לאוכל, בדיוק כמוני. ודאגתי לשכנע את חברתי הטובה להצטרף וביחד עברנו את התהליך ביתר קלות".

מיכל הרוש - לפני (צילום: תומר ושחר צלמים)
"היום אני קונה הכל ולא רק בגדים שחורים" | צילום: תומר ושחר צלמים

מה את אוכלת? "התחלתי לבשל בצורה בריאה יותר, ולהשקיע יותר בארוחות. בישלתי לפי שיטת הנקודות, וזה היה ממש קל. אני אוכלת מהכל אבל לא הכל, ולא מוותרת על שוקולד כל ערב. אני פשוט דואגת לשמור לי נקודות לטובת ההנאה הגדולה הזאת. מבחינת ספורט – שילבתי קצת הליכות בהתחלה, אבל עיקר השינוי היה בהרגלים ובתזונה. מה שכן, אני מרגישה עכשיו הרבה יותר חיונית וקלילה, ועושה הרבה יותר דברים – גם ברמה הפיזית".

נקודת השיא: " אחרי שירדתי ממידה 46 למידה 34, קניתי לעצמי ג'ינס ולבשתי אותו עם גופיית סבא. זה היה החלום שלי. היום אני יכולה לקנות הכל, ולא רק בגדים שחורים במידות גדולות. מאז השינוי, גם הרשיתי לעצמי להסתפר קצר יותר, מה שלא עשיתי לפני כן".

מיכל הרוש - לפני (צילום: תומר ושחר צלמים)
"מרגישה היום הרבה יותר חיונית וקלילה". מיכל במהלך התהליך מצד שמאל | צילום: תומר ושחר צלמים

ומה בעלך חושב? "הוא מפרגן כמובן, כי הוא לחלוטין זכה באישה אחרת. היום אני כבר לא האישה המתוסכלת של פעם, אלא אחת שטוב לה. וכשטוב לי, אני גם טובה לסביבה".

מיכל הרוש - אחרי (צילום: תומר ושחר צלמים)
"הדבר הראשון שעשיתי היה לרתום את הבית כולו". מיכל והמשפחה | צילום: תומר ושחר צלמים

הטיפ שלי: "קודם כל להגיע להחלטה אמיתית, להתמיד, לקבוע יעדים קטנים ולדעת גם להתפנק אחת לכמה זמן".

יש לך סיפור הצלחה משלך? נשמח לשמוע ממך. שלחי את פרטייך ל-women@mako.co.il

בפעם הקודמת: נועה אברהם ירדה 15 קילו בעקבות הערה של בן זוגה