1. יס פליז, תהיה טיפוס של תחת

אנחנו אולי אוהבות אותם כמו שהם אבל גם מודעות לגודלם וצורתם. כך שאם אתה מספר לנו שחזה גדול זה הפטיש שלך – זה לא מרים או מחמיא בשום צורה ואף מעליב.

2. לעולם לא תדע את מידת החזייה שלנו

כן, אנחנו יודעות שהדבר היחידי שאתה חושב עליו במהלך הדייט שלנו, זה אם הם אמיתיים או חזיית פוש אפ ממש טובה. אבל אתם התחלתם עם כל הקטע שמסתורין זה סקסי.

3. אתה לא מדמיין, הם גדלו קצת

אבל הרשה לנו לצנן את ההתלהבות, כי כנראה שמדובר בשבוע הורמונלי שמבשר לנו שהמחזור בדרך. נא להיות רגישים בהתאם כי הם כואבים ברמות. 

4. "יא! הם נכנסים בדיוק לתוך כף היד שלי".

לא חמוד. וגם לא מצחיק.

5. הלנז'רי שלנו לוהט יותר

עם שדיים קטנים – מגיעות הזדמנויות גדולות בצורת מבחר אין סופי של סטים לוהטים ולנז'רי שלא תלוי ברצועות וכתפיות תומכות או ברזלים מרימים במחיר מופרז. וכן, ממש השקנו בהם אז נשמח אם תחמיא לנו בטרם תפשיט אותנו.

6. אתה תמיד מוזמן להחמיא להם

כמו כל בני האדם, מחמאות מחממות לנו את הלב. בעיקר אם החזה שלנו הפסיק לגדול בגיל 12 וכל ביקור בחנות לבני נשים מעניקה לנו את התחושה שאנחנו לא מספיק יפות. בקיצור, תמיד נשמח לדעת שיש מישהו שמעריך אותם.

7. כנראה שאם לא הגדלנו אותם עד עכשו – זה כבר לא הולך לקרות

ועל כן, מיותר לשאול אם אנחנו מתכננות לעבור ניתוח. מותר לנו להתלונן, בעיקר בעולם בו מסתובבים חופשי שתלי סיליקון ופמלה אנדרסון. אבל אם נשארנו עם הקטנטנים, סימן שאנחנו ממש אוהבות אותם ואת הטופים המתוקים והעוטפים.

8. עזוב, אל תקנה לנו לנז'רי מתנה

כי סביר להניח שבמשחק הניחושים הזה של מה המידה שלנו – אתה תפסיד ואף תבאס אותנו קשות.

9. גם הם רוצים יחס, יו נואו

רק בגלל שהם נחבאים לכלים לפעמים, זה לא אומר שלא בא להם על חפינה הגונה פה ושם.

10. בסופי שבוע וערבים הם בחופש מהחזייה

שבת וינפש.

11. אין דבר כזה שאין מקום לדברים

בחזייה שלנו תמיד נשאר מעט מקום לכסף, מפתחות וסלולרי.