צעירה המתגוררת באשדוד, תובעת כעת פיצוי של 50,000 שקל מבליין מקומי. כל זאת לאחר שניצל את שכרותה, הניף אותה באוויר, הפיל אותה על הרצפה – ואף גרם לה לשבר ובהמשך, העלה סרטון שמתעד את האירוע ומבייש את הצעירה, לעמוד הפייסבוק שלו.

המקרה המזעזע התרחש לפני מספר חודשים במועדון בתל אביב. הלנה (שם בדוי) בשנות העשרים לחייה, בילתה במועדון ובמהלך הבילוי פגשה את דורון (שם בדוי), שהיה מכר שלה. בעיצומו של הערב, הניף אותה דורון באוויר, רקד איתה וטלטל אותה ללא הסכמתה.

"הוא הרים אותי בלי רשותי, טלטל אותי מצד לצד כאילו שהייתה משקולת או חפץ. סימנתי לו כמה פעמים להפסיק אבל הוא המשיך. הרגשתי כמו בתוך זירת התאבקות", טענה הלנה. לדבריה, בשלב מסוים וכתוצאה מהטלטולים, איבדה את שיווי המשקל שלה והוטחה על הרצפה. עוצמת הנפילה גרמה לשבר בידה והיא נזקקה לטיפול רפואי.

מספר ימים לאחר התקרית העלה דורון אל עמוד הפייסבוק שלו סרטון שמתעד את האירוע. בסרטון ניתן לראות את הבליינים האדישים שלא סייעו להלנה או ביקשו מדורון לחדול ממעשיו, והאקט לווה בכינויים מעליבים ומביישים. "הוא העלה את הסרטון ללא רשותי וגרוע מכך - צחק עליי וכינה אותי בכל מיני כינויים לא מחמיאים".

גם התגובות לסרטון היו משועשעות ואדישות: "נפילה יפה ואפית", כתב גולש אחד; "קצת חבל על הבחורה, ממש קצת", כתב גולש אחר. "רציתי לקחת אותה למערה אבל היא נשברה", כתב גולש נוסף. כל בקשה של הלנה להוריד את הסרטון נענתה בשלילה. סירובו הנחרץ של דורון אילץ את הלנה להגיש תביעה אזרחית נגדו באמצעות עו"ד חיים פרנק לבית השלום באשדוד. כחלק מהתביעה דורשת הלנה פיצוי של 50,000 שקל בגין לשון הרע ונזקים שנגרמו לה בעקבות התנהלותו. רק לאחר הגשת התביעה – הסרטון הוסר.

"התגובות לסרטון של הנתבע ושל חבריו פגעו בתובעת וגרמו לה עוגמת נפש רבה", טען עו"ד פרנק, "התגובות היו רצופות בציטוטים משפילים. בסרטון ניתן לראות את התובעת בסיטואציה לא נעימה ושאינה נוחה לה. התובעת חשה השפלה ופגיעה בשמה הטוב".

בכתב ההגנה, דורון הכחיש את טענותיה של הלנה ואף טען שהתביעה היא לא יותר מניסיון סחיטת כספים. בהמשך, הוסיף שהריקוד היה הדדי וכי הלנה נראית נינוחה, חייכנית וכלל לא התנגדה למעשיו. בקרוב בית המשפט ידון בתביעה בנושא.