ג'וליה רוברטס לוקחת את המקצוע שלה ברצינות. בצילומי סרטה האחרון והמדובר "לאכול, להתפלל, לאהוב", היא ממש נכנסה לתפקיד ועלתה 5 קילו כשלא הפסיקה לזלול פיצות איטלקיות על הבוקר. זה מה שנקרא שחקנית אופי. בעוד שאנחנו מעריכות את העובדה שגם רוברטס אנושית ובעלת חיבה לפחמימות, התקשינו לראות היכן בדיוק התמקמו הקילוגרמים המיותרים כאשר זו התייצבה לפרימיירה החגיגית של הסרט.

גו'ליה רוברטס (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
טוענת שהעלתה 5 קילו. הרשי לנו לפקפק. רוברטס וחוויאר ברדם בפרימיירה | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

08:45: רוברטס תוקעת מגש פיצה

רוברטס בת ה-42 נחתה על השטיח האדום בניו יורק במראה שלא מסגיר דבר: חליפת מכנסיים שחורה וקצרצרה שחושפת רגליים ארוכות וחטובות וחיוך אגדי אחד. "כשהיינו בנאפולי התחלנו לצלם בשמונה בבוקר", מספרת רוברטס לאינטרטיימנט וויקלי. "עד השעה 08:45, כבר אכלתי שמונה משולשים של פיצה. ולמעשה פיצה זה כל מה שאכלתי לאורך היום". כך יצא שביום שסיימו לצלם ברומא, רוברטס מעידה כי הוסיפה לעצמה עוד כחמישה קילוגרמים. יש להניח שגם הם עברו תדריך כיצד להסתתר מהפפראצי, מכיוון שאין עדויות לנוכחותם.

בסרט, המבוסס על רב המכר של אליזבת גילברט "לאכול, להתפלל, לאהוב", רוברטס מגלמת את הסופרת, הגרושה הטרייה, שיוצאת למסע חיפוש עצמי בן שנה ברחבי העולם. עיקר החוויות של דמותה של רוברטס סובבות סביב האוכל באיטליה, הרוחניות בהודו ומציאת אהבה בבאלי. בחיייה האמיתיים, רוברטס מצאה אהבה בהוליווד, רוחניות היא מוצאת ככל הדרך בחשבון העו"ש שלה בסוף כל סרט שובר קופות ואוכל, היא מצאה כאמור באיטליה. פיצה, מישהי?

>> למה את לא מצליחה להיפטר מ-5 הקילוגרמים האחרונים?