עוגן דורי היא מורה לריקוד וכוריאוגרפית בת 29. בשגרה היא מלמדת ילדים אבל לאור הקורונה היא החליטה לצלם ולהעלות שיעור ריקוד המיועד לנשים. הרבה רקדניות ומורים ומורות לפילאטים עושים סרטונים כדי שאנשים יקבלו השראה לזוז. אבל לתגובות כמו שהיא קיבלה היא לא ציפתה.

"העליתי שיעור לנשים שמשלב מחול ומדיטציה בשביל הקורונה, משהו שירגיע אותן ויעשה טוב, בהתנדבות. הגיעו המון תגובות מפרגנות אבל יותר תגובות שליליות. הייתי בשוק. אישה שיכולה להיות בגיל של אמא שלי לוקחת את הזמן בתקופת קורונה לעשות לי באדי שיימינג?" סיפרה הבוקר בראיון לפאולה וליאון, "החלטתי שמתוך המקום של השוק אני אקח את זה לכיוון חיובי. אני אוהבת ללמוד מכל דבר שלילי שקורה לי אז עצרתי ושאלתי את עצמי למה אני פגועה עכשיו? אבל עדיין הייתי פגועה ובכיתי".

"הרגשתי שאני לא יכולה להמשיך להתבחבש בכל התחושה השלילית הזו. עצרתי לנסות להבין למה אני פגועה ושאלתי את עצמי למה הכאב מגיע והבנתי שאני לא שלמה עם הגוף שלי היום" היא ממשיכה, "הייתי גם בצד השני של הסקאלה, הייתי רזה וגם אז היו ביקורות. לא התעמקתי במגיבים אלא בשיעור שהם לימדו אותי. שאלתי את עצמי מה צריך לקרות כדי שאני לא ארגיש כל כך רע בעתיד?" 

צפו בקטע המלא מתוך "פאולה וליאון"