קייט מידלטון הפכה בזמן קצר לבחורה הכי מתוקשרת בממלכה. הצעירה הנאה שעומדת להינשא לנסיך וויליאם בסוף אפריל, היא מוצר מבוקש עבור כל פפראצי מתחיל. נוכחותה המתמדת בעין הציבור, במגזינים ובאתרי אינטרנט, גורמת לנו לעקוב אחר כל צעד, שעל וקילוגרם של הנסיכה לעתיד. כעת, היא נמצאת בליבה של סערת טוויטר, אשר טוענת כי הבחורה נעשתה רזה בצורה מחשידה בתקופה האחרונה. האם מדובר בהתרגשות מהחתונה, תחילתה של אנורקסיה או סתם מסקנות שווא של הציבור הסקרן?

קייט מידלטון במעיל של ברברי (צילום: Chris Jackson, GettyImages IL)
לחוצה ורזה מדי או סתם שמועות מגוחכות של התקשורת? | צילום: Chris Jackson, GettyImages IL

"מנסים לצייר את קייט כבחורה שבירה. היא לא"

מידלטון התברכה במבנה גוף אתלטי, חטוב ונאה. אך תמונות חדשות שלה מביקור בצפון אירלנד, מגלות שהבחורה הפכה להרבה יותר צרה. אמצעי התקשורת של בריטניה מיהרו להעלות ספקולציות שחוששות כי מידלטון נמצאת תחת לחץ מאוד גדול מהמעמד, כפי שקרה לנסיכה דיאנה בזמנו. בינינו, אם לשפוט את התמונה המדוברות, אילולא כדור השלג הזה, יש להניח שלא היינו בכלל שמים לב לכל ההמולה.

איך שלא יהיה, התגובה מבית המלוכה הייתה מהירה מהרגיל. אנשים שמקורבים למשפחה המלכותית טוענים שמדובר בשטויות, וכי מידלטון שונה בעליל מדיאנה המנוחה. "העיתונות הבריטית מנסה לצייר את קייט כבחורה שבירה ופגיעה שמתמודדת עם הפרעות אכילה. זה מגוחך" אומר כריסטופר אנדרסן, מחבר הספר "וויליאם וקייט: סיפור אהבה" ורב המכר "the day Diana died".

אין תמונה
"קייט שונה מדיאנה. היא במצב נפשי מצוין"


"קייט לא נראית רזה יותר. היא תמיד הייתה ספורטיבית ורזה, אך אף פעם לא בצורה חולנית", אמר. "דיאנה נהפכה בולמית לאחר שבעלה, הנסיך צ'ארלס, החל לקרוא לה 'שמנמנה'. קייט לא קרובה להיות שמנמנה, ועדיין אני מאמין שוויליאם לעולם לא יפגע ברגשותיה בנושא הזה. צ'ארלס יכול להיות אכזרי בצורה שוויליאם לעולם לא יהיה", הוסיף.

בניסיון להגן על מידלטון, אנדרסון טוען כי בניגוד לדיאנה, שנישאה בגיל 19 לגבר שכבר היה מאוהב באישה אחרת (קמילה פרקר בולס), מידלטון מבוגרת ממנה בעשור ונמצאת במקום הרבה יותר מאוזן ונכון מבחינה נפשית. מה גם שהקשר שלה עם וויליאם הוא ארוך ויציב.

איך שלא יהיה, אין ספק שקייט נמצאת במקום מאוד טוב מבחינת היותה מובילת דעת קהל. לפחות בתחום האופנה. זו כבר הוכיחה שכל פריט לבוש שהיא שמה על עצמה, נחטף מהמדפים שעות ספורות לאחר מכן. באותן תמונות מבלפסט שרמזו כי הבחורה רזתה יתר על המידה, נצפתה מידלטון במעיל טרנץ' מאוד מחמיא מבית ברברי. זמן קצר לאחר מכן, כבר לא היה ניתן להשיג אותו, באף מידה, בבריטניה כולה. ורק שתהיו בעניינים, הפעם לא מדובר בפריט זול להמונים, כי אם במעיל שעולה 995 דולר. ברברי מודים לך.

>> השמלה הכחולה של קייט מידלטון נחטפה מהמדפים
בא לך סיבוב שופינג מהבית? היכנסי ל-StyleRiver