1. פות הופך אותך לאדם חלש יותר

מכירות את זה שחבורת גברים מאתגרים אתכן במשימה רק כדי לראות אתכן נכשלות ואז למרבה ההפתעה אתן מצליחות בענק ומכחילים להם האשכים? או שהבנים אז בשיעור ספורט הציעו לך לרוץ איתם וגילו שאת בדיוק מאכילה אותם באבק? בקיצור את מבינה לאן זה הולך מפה, זה שיש לך פות לא משנה כלום לגבי הכישורים שלך. אז יאללה, שימי כוס על מה שאומרים.

2. פות קיים כדי לדחוף תינוקות לעולם

מגיל 14 בערך, הסבירו לנו בצורה מאוד טכנית איך תינוקות באים לעולם ומאיפה הם אמורים לצאת. אבל אף אחד לא מספר לנערות על סקס באמת, על איך הן יכולות ליהנות ממנו לא פחות. שהמקום שלהן באקט חשוב ושווה ושהן לא כאן רק כדי לספק גברים. חוץ מזה, שלא כל אישה שנולדה עם פות בהכרח מעוניינת להפוך לאמא יום אחד. וזה הכי בסדר שיש.

3. הוא מריח כמו גפילטע משומר

כעיקרון מדובר בשמועה שנפוצה על ידי גברים שמתעצלים לרדת לפרטנרית שלהם והיו צריכים למצוא תירוץ מספיק משכנע. אבל האמת היא, שלפות יש ריח טבעי ממש נחמד. (וזה לפני שבכלל הזכרנו שאשכים לא מריחים כמו שאנל 0.5). במידה והפות שלך יריח רע, את תשימי לב בעצמך כי סביר שלניחוח יתלוו הפרשות משונות מהרגיל וגרד וככל הנראה מדובר בדלקת או פטריה.

4. הוא הופך אותך לעובדת פחות טובה

למרות פערי השכר בינך לבין עמיתייך לעבודה בעלי הפין, תתפלאי לשמוע שקיומו של פות בין הרגליים לא משפיע בשום צורה על איכות העבודה שלך. בכלל (!!!) אם כבר, הוא משפר את הביצועים שלך, רק בגלל שלימדו אותך לעבוד קשה יותר מאחרים.

5. אם לא דיממת בפעם הראשונה שקיימת יחסי מין – את לא בתולה

שקר כל כך גס שגורם לנרתיק שלנו להתייבש. כן, יש נשים שמדממות בפעם הראשונה. יש כאלו שבכלל לא. הדימום מקושר למתיחה של קרום הבתולין. (שאגב, לא נקרע ולא נפער למרות האגדות). לעתים הקרום נמתח בשלב מוקדם יותר בחיים בגלל התעמלות או רכיבה על אופניים. בקיצור, דימום הוא לא פרמטר אמיתי לבתולין.

6. וזה כואב ברמות

אם הקרום שלך נמתח בפעם הראשונה, אין ספק שזה עלול להכאיב מעט. אבל זה לא כאב מעורר פלצות והמיטה שלך לא הולכת להיראות כמו זירת רצח. ברוב המקרים בכלל, הכאב מקושר ליובש בנרתיק שעלול לקרות לכל בעלת פות באשר היא. גם המנוסה ביותר. וכן, חומר סיכה זו לא מילה גסה.

7. הוא חייב להיות מגולח ומטופח בכל עת

וואו. כל כך לא. העיקרון המנחה שלך צריך להיות: הפות שלי – הבחירה שלי. רוצה בוש? טפחי אותו באהבה. רוצה קוצים? שפן? משולש ברמודה? פרי סטייל? פשוט לכי על זה. אין כאן תשובות לא נכונות כל עוד הן מספקות אותך. אם גילוח היא האופציה החביבה עלייך, חשוב שתשתמשי בסכין נקייה וסבונים נטולי ניחוח.

8. את לא צריכה עזרה בשביל להירטב

טעות ענקית. כל אישה מצאה את עצמה משתמשת לפעמים בחומר סיכה. נרתיק שלא מצליח להירטב לא אומר שהוא מקולקל או שאת לא אוהבת מין. זה פשוט אומר שכל אישה עובדת אחרת (או שהפרטנר שלך צריך ללמוד עוד דבר או שניים על איך לספק אישה). או כמו שנאמר: סיכה. סיכה. סיכה.

9. בעלת פות היא בהכרח משוגעת

לפני שנים לא מאוד רבות, רופאים איבחנו נשים דעתניות, כועסות, לחוצות (אתן יודעת, רגשות לגיטימיים וזה) כלוקות במחלת הנפש המשונה: "היסטריה". מדובר כמובן באקט שמרדד ומחליש כל טענה או טרוניה שיש לאישה בעולם. אותם רופאים אגב, הציעו לחולות במחלה ללכת ולקבל אורגזמה בתור תרופה הולמת. חלק מאנשי הרפואה המודרנית בהחלט שחררו קצת מהתזה הזו, אבל עדיין חיים בינינו יותר מדי אנשים שבטוחים שאישה עם דעות היא בהכרח משוגעת. 

10. הוא הפתח לכל האורגזמות שלך

הו, לא. אורגזמות נרתיקיות הן קיימות אבל בהחלט פחות נפוצות. מצד שני, הדגדגן, שרק הקצה שלו נראה לעין, הוא סוג של המקביל לפין, אבל הרבה יותר משוכלל. הוא מצוייד בהרבה יותר קצות עצבים, רגיש ברמות ומבטיח לך אורגזמות חזקות ועוצמתיות יותר. כבר אמרנו שהגבר הוא בכלל טיוטה של אלוהים?

11. לפות יש רק צורה אחת מסויימת

כמו שלכל אחת מאיתנו יש אף, שיער, כפות רגליים ושפתיים שונות – כך כל פות הוא למעשה פתית שלג  ייחודי. הוא מגיע בכל מיני צבעים, צורות וגדלים. יש פות של ברבי, פרח, וילון ועוד רבות, טובות, יפות וחמודות. אז אם את כבר מתעסקת באיך הוא נראה – נסי להבחין באדמומיות או גבשושיות. חוץ מזה, הכל בסדר עם הפות שלך. נשבעות.