קלואי קרדשיאן במרחק של ימים ספורים עד שתצטרף באופן רשמי למגפת הבייבי בום המתוקה שתקפה את המשפחה – ותהפוך בפעם הראשונה לאמא לבת. בפוסט נרגש שכתבה באפליקציה הרשמית שלה, שיתפה קרדשיאן בחששות והמחשבות שלה לגבי האימהות הקרובה מתמיד. והכי הצליחה להרתיח לנו את הלב.

"אני לא מאמינה שהבת הקטנה של תהיה פה בקרוב! תשעת החודשים האחרונים פשוט עפו. נהנתי מכל דקה בהם", כתבה והתייחסה לקושי שלה להיכנס להריון, כפי שתועד בתוכנית הריאלטי המשפחתית. "אחרי הטרימסטר הראשון התחלתי להרגיש כאילו מלטפת אותי בריזה נעימה". כמו אמהות טריות רבות, גם קלואי מלאה בחששות ופחדים לקראת התפקיד החדש והמחייב מכולם. "אני חוששת שלא יהיה לנו מספיק זמן לבלות יחד".

על פי דיווחים של E! אונליין, קלואי מבלה את הימים האחרונים שלפני הלידה בקליבלנד, אוהיו, לצד בן הזוג שלה, טריסטן תומפסון. רק לפני שבוע פרסמה קלואי בעמוד האינסטגרם שלה תמונה זוגיות ונוטפת מתיקות יחד עם תופמסון וכתבה: "אמא ואבא".

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

בשונה ממפורסמות רבות שנוטות לדגמן את חוויית ההריון שלהן כתקופה קלילה ודלילה בשומן לצד בייבי באמפ קטנטנה, נשות משפחת קרדשיאן מעולם לא חסכו מאיתנו את הקושי והמורכבות שחוו בהריונות שלהן. החל מההתמודדות הכואבת של קים עם דימום מאסיבי לאחר הלידה, ניתוח וגינלי פולשני והחלמה כואבת - שהובילה אותה לבסוף לבחור בהליך פונדקאות, הביקורת שספגה קיילי על ההחלטה להביא לעולם תינוקת בגיל 21, הקושי של קלואי להיכנס להריון בגיל 33 וכמובן – ההתמודדות החשופה עם הגוף חדש שגדל ומשתנה. ואי אפשר שלא להעריץ אותן על זה.