במאי השנה, השחקנית רייצ'ל פארוק שקלה רק 20 קילו. היא פרסמה תחינה קורעת לב לעזרה ביוטיוב והגולשים אכן התגייסו: 200,000$ נתרמו לרייצ'ל לטובת מימון הטיפולים הרפואיים ומצילי החיים שהיתה זקוקה להם. 

עוד בערוץ הנשים:

בניגוד לסיפורים אחרים, שמסתיימים בצורה טראגית, במקרה של פארוק זה דווקא מצליח: היא נסעה למרפאה המתמחה בשיקום חולי אנורקסיה בפורטוגל והטיפול הציל את חייה. למרות שהיא עדיין חלשה - ונלחמת ללא הפסקה כדי להשתקם ולחזור לקו הבריאות, בשבוע שעבר היא עמדה יחד עם בעלה המסור (שעזב את עבודתו כדי לוודא שהיא מקבלת את הטיפול לו היא זקוקה) בראש צעדה למען חולים בהפרעות אכילה."יש לי כל כך הרבה אנשים שעומדים מאחוריי כרגע", אמרה לחדשות NBC4. "יש לי את הפלטפורמה ליצור את המודעות למחלות האיומות האלו ולשבת בצד זו כבר לא אפשרות מבחינתי".

אין תמונה
כך היא נראתה בשנה שעברה
 

פארוק סיפרה שהמרפאה בה טופלה בפורטוגל היא הגורם שיצר את ההבדל ועזר לה בשיקום: "סוף סוף התייחסו אלי בכבוד", הסבירה. "לא ידעתי שאני ראויה לכך". הרופאה שטיפלה ברייצ'ל כתבה בעמוד הפייסבוק שמתעד את תהליך החלמתה של רייצ'ל: "רייצ'ל נלחמת ללא הפסקה כדי להירפא. מצבה הרפואי משתפר באופן יומיומי ואנחנו לא משאירים שום דבר לגורל. לאחרונה היא שבה ללכת. בעלה המדהים והצוות כאן - כולנו היינו בדמעות, אבל כולנו חייכנו מאחוריהן".

אין תמונה
ככה היא נראית היום. רייצ'ל ובעלה בצעדה
 

אנחנו נמשיך לעקוב אחרי רייצ'ל ומסעה החשוב להחלמה, בתקווה עמוקה שהיא תצליח לנצח את האנורקסיה ולשוב לחיות חיים מאושרים ובריאים. 

>> בחיים שלכם לא ראיתם בחורה אוכלת לאפה?!