עקרונית אנחנו כבר יודעות שמה שאנחנו רואות באינסטגרם זו אשלייה אחת גדולה של חיים יפים ואנשים יפים ושהכל, בסופו של דבר, עניין של בימוי, תאורה ופוזיציה נכונה. אבל לכולנו, גם למודעות ביותר, תמיד קשה לזכור את זה בתוך אותן שעוד על גבי שעות שאנחנו גוללות ברשתות החברתיות.

לכן, תמיד טוב לקבל תזכורת שמה שאנחנו רואות הוא לא בהכרח המציאות ושאם אנחנו לא מצליחות להיות יפות כמו דוגמניות האינסטגרם, זה לא אומר עלינו כלום (והאמת? זה גם לא אומר כלום עליהן פרט לזה שיש להם את הכלים להוציא תמונה טובה). 

הפעם התזכורת הזו מגיעה אלינו בחסות נדיה בוקודי - בלוגרית סקס שערורייתית מאוסטרליה, ששני הבלוגים ועמוד האינסטגרם שלה כבר הצליחו לעורר לא מעט סערות ברשת. סיפרנו לכן על בוקודי לראשונה בשבוע שעבר, אחרי שכתבה טור בו הסבירה על החשיבות של שיח פתוח סביב מיניות ואוננות נשית וחשפה חלק מהקשיים שבלהיות מבקרת צעצועי מין מקצועית.

אמש (ש') העלתה בוקודי לסטורי שלה מספר תמונות, בחלקן היא ניראית יפייפיה וזוהרת - כיאה לאושיית אינסטגרם, ובאחרון ניראית רגילה לגמרי ואפילו קצת מכוערת. "זו אני, וגם זו אני" כתבה ליד התמונות, "היופי הוא אשלייה, זכרי! יופי הוא לא איזשהו מס שאת צריכה לשלם בשביל הזכות להתקיים בעולם".

 

"בעבר נהגתי לבזבז כל כך הרבה זמן בשינאת הקפלים שיש לי בבטן, בורידים שיש לי ברגליים או הציצים הקטנים שלי... בחיי שמדובר בבזבוז של זמן יקר שהיה עדיף שאשקיע בליהנות מהחיים שלי" כתבה, "הגוף שלי לא מושלם אבל הוא בכל זאת מדהים. איזה מזל יש לי שאני בריאה ואני מסרבת להתבייש בגוף שלי!". זו לגמרי גישה שכולנו צריכות לאמץ.