76 אלף שיתופים בפייסבוק לא משקרים: מדובר בסיפור ענק על אומץ ואחווה נשית. שלוש חברות שיצאו למסעדה הצילו אישה מאונס, לאחר שראו את הגבר שישב לצדה מטפטף, לכאורה, סם אונס למשקה שלה והזהירו אותה. 

"ביום חמישי מוניקה, מרלה ואני היינו במסעדת FIG במלון פיירמונט בסנטה מוניקה, בגלל ההאפי האוור שלהם", כתבה סוניה אולריך בפוסט שהפך למגה-ויראלי. "פתאום קלטתי שמוניקה מתרכזת במשהו שקרה מאחורי הגב שלי ועושה פרצופים. שאלתי אותה מה קרה, והיא אמרה לי: 'נראה לי שהבחור הזה שם משהו בשתייה של הבחורה שישבה לידו כשהיא קמה לשירותים', והבנו שאנחנו חייבות לעשות משהו".

מוניקה, חברתה של אולריך, קמה מיד לשירותים כדי לאתר את האישה ולהזהיר אותה. "החלטנו שאנחנו חייבות להגיד לה לברוח, להכריח את הבחור לשתות את זה בעצמו - העיקר לא לתת לה לשתות מזה ומי יודע מה יקרה. היא אמרה למוניקה שהיא בהלם, כי זה החבר הכי טוב שלה. היא ביקשה מאחת המלצריות להזעיק את המשטרה - וחזרה לשולחן כדי לא לעורר את חשדו של הבחור ולגרום לו לברוח".

המירוץ נגד השעון החל, והאישה חזרה לשולחן - בידיעה ש"החבר הכי טוב שלה" ניסה לסמם ולאנוס אותה. "ראינו אותו מקרב את הכוס לכיוונה ועושה מניפולציות כדי שהיא תשתה, אבל היא הצליחה לשחק אותה קולית. במשך 40 דקות היא נאלצה לשבת מול 'החבר הכי טוב שלה', בידיעה מוחלטת שהוא רוצה לסמם אותה.

"כשהשוטרים הגיעו ועצרו את הגבר. השוטרים לקחו גם את הסרט ממצלמות האבטחה במקום, כדי להשתמש בצילומים אם וכאשר יוגש כתב אישום נגד החשוד. הם לקחו גם את כוס המשקה כראייה וגבו מאיתנו עדויות. שאלנו את האישה האם היא צריכה טרמפ הביתה, והיא אמרה שהיא חנתה את הרכב שלה אצלו, שהוא תכנן את זה כך שהם יגיעו יחד. היינו המומות".