אידיאל היופי הנשי הולך ומשתנה, גם בכל מה שקשור להרגלי המריטה שלנו. וזה משמח, כי אנחנו תמיד היינו מעריצות נלהבות של ערווה מפוארת ונטולת מריטות, של משולש שווה צלעות צרפתי וגאה, של בוש נטול בושה. והנה, אנחנו לא לבד: הנה 5 נשים מפורסמות שלא חששו לדבר בגלוי על שיער הערווה שלהן, והפכו לשותפות להסרת הטאבו בנושא.

1. אשלי גרהאם

בכתבת השער שלה ב-2017 למגזין גלאמור אמרה גרהאם: "מותק, יש לי בוש מלא, נקודה. זה קשור להעדפה שלי ושל הפרטנר שלי, וזהו".

2. אמה ווטסון

בראיון בשנה שעברה חשפה ווטסון שהיא משתמשת בשמן "Fur oil" המיועד לשיער הערווה. "אני משתמשת בו להכל, מקצוות השער, דרך הגבות ועד לשיער הערווה שלי. זה מוצר מדהים". אנחנו לא רוצות להשוויץ, אבל אנחנו המלצנו עליו ממש כאן.

Getty Images (צילום: Dia Dipasupil; GettyImages IL)
מטופחת. ווטסון | צילום: Dia Dipasupil; GettyImages IL

3. גווינית' פאלטרו

הבוש של פאלטרו יצא לחופשה כשהיא לבשה שמלה שקפקפה לפרימיירה של "איירון מן 3". "בואי רק נגיד שכולם חיפשו סכין גילוח" אמרה פאלטרו בתגובה בתכנית של אלן דג'נרס ב-2013, והוסיפה "אני בווייב של שנות ה-70, את מבינה?".

via GIPHY

4. קמרון דיאז

בספרה "The body book" הקדישה דיאז פרק שלם לשיער הערווה, ושיבחה את הבוש כשכתבה "בואו נהיה כנות: כמו כל חלק בגוף שלכן, גם הואגינה לא חסינה לכוח הכבידה. את באמת רוצה ואגינה נטולת שיער לשארית ימיך?". אוקיי, הבנו.

via GIPHY

5. סולאנג' נואלס

לא ציפינו אחרת ממיס סטייל בע"מ. אחותה של קווין בי הוכיחה שהיא בטים בוש כשצייצה בטוויטר ב-2010: "מי שהמציא את השעווה הוא יצור מרושע. מי אמר שצריך להעלים את הבוש?".

via GIPHY