סלינה גומז, שמתמודדת כבר שנים עם מחלת הזאבת, עברה בחודש יוני האחרון השתלת כליה. את התרומה היא קיבלה מחברתה הטובה, השחקנית פרנסיה ראיסה. בראיון שיפורסם עם ראיסה מחר, סיפרה על התרומה, ההחלמה והחברות עם גומז שהפכה לקשר דם, ליטרלי.

"היא הרגישה רע שאנחנו עושות את זה. כי אנחנו רק חברות, לכאורה. אנחנו אולי לא היינו משפחה, אבל עכשיו הדם שלי זורם בגוף שלה", סיפרה ראיסה על ההחלטה לעבור את ההליך הלפרוסקופי למען חברתה הטובה – גומז. "רוב הזמן רק רצינו את המשפחות שלנו איתנו. וזה מגניב, כי לי אין משפחה גדולה בגלל שאיבדתי את הסבים והסבתות שלי בגיל צעיר. והסבים והסבתות שלה פשוט הפכו להיות גם שלי. מבחינתי המשפחה שלי התרחבה, זה ממש מדהים מבחינתי". 

בהמשך, סיפרה ראיסה על הההליך הרפואי שזיכה אותה בהרבה יותר מארבע צלקות חדשות – ובהחלמה המורכבת. "זה יותר קשה להיות התורם, בגלל שהוא מאבד איבר שהגוף שלו צריך. וכשהגוף מנסה להחלים ולהתאושש, הוא זקוק להתגייסות של כל האיברים – וזה מאוד קשה כשאחד חסר". 

"הרגשתי פשוט כנועה. לא יכולתי להתקלח בכוחות עצמי. הייתי צריכה מישהו שיעזור לי כי לא הצלחתי לזוז. ואני אדם מאוד, אבל מאוד פעיל", הוסיפה. "יש לי כלב. וכל יום אני רק מצפה לחלק שאני מסיימת לשתות את כוס הקפה שלי ויוצאת איתו להליכה. ולא יכולתי לעשות את זה".

לבסוף, סיפרה ראיסה כיצד ההליך הרפואי גרם לה להעריך אימהות טריות מחדש: "כל אותם חודשים בהחלמה, פשוט התחלתי להעריך מחדש נשים שעברו ניתוח קיסרי. אני לא מבינה בכלל איך הן מצליחות לטפל בילד אחר כך. זה מטורף. אני לא הצלחתי לקום מהמיטה בכלל בלי שמישהו יעזור לי".