כריסטינה ריי היא כבר אושיה מפורסמת בעיר מגוריה סנט פטרבורג שברוסיה. כשהיא הולכת ברחוב מכנים אותה "שפתיים גדולות", ומצלמים את הפלא הקוסמטי בסלולרי, אבל זה לא מטריד אותה כלל. ריי מבסוטה מהמראה הלא אנושי ולא מעוניינת להפסיק לנפח את שפתיה, "אני רוצה ללכת לכיוון יותר קיצוני ולהיראות כמו דמות מסרט מצויר".

כריסטינה ריי, שפתי סיליקון (צילום: MailOnline)
עצוב. כריסטינה הצהובה והמנופחת | צילום: MailOnline

"ג'סיקה ראביט היא האישה המושלמת"

ריי בת ה-22 הרגישה כל חייה ששפתייה קטנות מדי, והשוותה אותן לסובבים אותה, בעיקר לאחותה. "לאחותי הגדולה יש שפתיים מלאות ויפות וזה גם לי לרצות גם כאלו". היא הייתה משוכנעת במשך שנים כי שפתיה הדקות כיערו את פרצופה, עד שבגיל 17 הלכה לסלון יופי מקומי וקיבלה את זריקת הסיליקון הראשונה שלה. "הזריקה הייתה מאוד כואבת, אבל אהבתי את התוצאה". לא חלף זמן רב, וריי אצה רצה למכון היופי לקבל זריקה נוספת. ועוד אחת. ולפני שהיא שמה לב, היא כבר הפכה למכורה.

ריי יכולה להצטרף לחברותיה מהצד השני של הגלובוס, הלוא הן בנות הוליווד בעלות שפתי הדג. אבל שלא כמו מג ריאן, גולדי הון ושות', ריי כבר החליטה להקדים תרופה למכת ההזדקנות ולהקנות לעצמה מראה בשרני וצעיר בעודה בחיתולים. מי שנתנה למיס ריי את ההשראה ללוק המשורבב מגיעה אף היא מאולפני הוליווד: ג'סיקה ראביט. האלילה החושנית מהסרט "מי הפליל את רוג'ר ראביט" היא, למי ששכחה, דמות מצוירת. מדובר בפאם פטאל בעלת פיגורה נשית מאוד לא אנושית: גוף של בקבוק קוקה קולה ופנים, ובכן, של קריקטורה. "ג'סיקה היא הדוגמא שלי לאישה המושלמת".

כריסטינה ריי, שפתי סיליקון (צילום: MailOnline)
האם המטרה מקדשת את האמצעים? כריסטינה ריי המנופחת | צילום: MailOnline

השפתיים של ג'סיקה הן רק ההתחלה בתכניתה של ריי להדמות לגברת ראביט: "אני מתכננת לעבור ניתוחים נוספים בעתיד. כשאוכל להרשות לעצמי אשמח להגדיל את השדיים ממידה C ל-DD, לעבור ניתוח אף ולשנות את צורת האוזניים שלי למראה יותר מחודד".

"אני לא מתכוונת להפסיק לנפח את השפתיים"

ריי לוקחת בחשבון את המחיר שעליה לשלם כדי להיות "יפה"- כל זריקה עולה בסביבות ה-40 פאונד. עד כה היא עברה מאה זריקות סיליקון. "ידעתי שזה המחיר שאצטרך לשלם, ושאקבל הרבה זריקות לפני שיהיה לי את סוג של השפתיים שרציתי".

כריסטינה ריי, שפתי סיליקון (צילום: MailOnline)
לא אהבה את שפתיה הדקות. כריסטינה לפני | צילום: MailOnline
כריסטינה ריי, שפתי סיליקון (צילום: MailOnline)
לא מתכוונת להפסיק. שמישהו יעצור אותה | צילום: MailOnline

כפי שניתן לראות בתמונות, הביטוי "כל המוסיף גורע" מעולם לא היה רלוונטי יותר: ריי הייתה בחורה בעלת תווי פנים יפהפיים לפני מסכת הניתוחים. לטענתה, ניפוח השפתיים שינה את חייה וסייע לה לשפר את הביטחון העצמי שלה. "אפילו ההורים שלי שמחים בשבילי. חלק מהחברים שלי אמרו לי שאני לא צריכה להגדיל את השפתיים עד כדי כך, אבל אני עדיין לא מרוצה מהגודל".

ריי מתעקשת שאין שום בעיה בריאותית הקשורה לשפתיים שלה, היא יכולה לאכול ולדבר ללא שום בעיה.  אגב, לריי מעולם לא היה חבר, אבל שלא תחשבו חלילה שזה לא משנה משהו בדימוי העצמי שלה. "אני חושבת שאני נראית פנטסטי, ולא מתכוונת להפסיק להזריק".

כריסטינה ריי, שפתי סיליקון (צילום: MailOnline)
דומה לג'סיקה או סתם קריקטורה עצובה? | צילום: MailOnline


אנחנו מאחלות לבחורה בהצלחה בהמשך הסרט המצויר, ומזהירות את הקוראות: אם במקרה תגיעו לסנט פטרבורג, תשמרו על מרחק ממנה. אם במקרה תפצע את עצמה עם איזו סיכה או קיסם בשפתיים לא עלינו, אתן לא רוצות באמת להיות ברדיוס הקרוב.

>> אמיתי או מזוייף? ניתוח הנשיקות של הסלבז