לורה קנון (צילום: dailymail.co.uk)
לורה קנון לפני ואחרי שגילחה את ראשה | צילום: dailymail.co.uk
כשלורה קנון אובחנה בסרטן השד בגיל 22 בלבד, היא הייתה נחושה בדעתה להילחם במחלה הנוראית. אולם, בניגוד לרבות אחרות, הטקטיקה שלה הייתה להילחם במחלה בסטייל. לכן היא הקימה בלוג על "כימותרפיה שיק", בו היא משתפת עם העוקבות הנאמנות שלה כיצד נעליים אדומות מסיחות את הדעת וגורמות לאחרים בכלל לא להסתכל על הראש הקירח,  כמו גם חולקת טיפים כיצד להתאפר בצורה המתאימה ביותר בזמן הטיפולים.

תודה לביונסה, ריהאנה וג'סי ג'יי

בבלוג"לורה לואיס והמחלה השובבה", (Laura Louise and her Naughty Disease), מתעדת קנון את טיפולי הכימותרפיה שלה בצורה כנה למדי, חולקת את החלטתה לגלח את שיער ראשה ואת החלמתה מכריתת שדיים כפולה. כמו כן, תמצאו שם פוסטים על דרכים להדבקת ריסים מזויפים ועל החשיבות של קרם לחות שכן, "את לא רוצה קמטים בנוסף להכל". בהומור מיוחד היא כנתה את הגידול שלה "קנת'" וסיפרה בבלוג על המבצע ל"סילוק קנת'".

עבור קנון, אחד הקשיים הגדולים במסעה היה איבוד שיערה. "המהמורה הגדולה ביותר שלי הייתה שהתקרחות גורמת לי להיראות לא בריאה עוד יותר. אבל אני לא רוצה להיראות מסכנה כשאני יוצאת לאכול צהריים או לראות חברים. אז עבדתי על ה'כימו שיק' שלי". ברגע ששיערה החל לצמוח חזרה היא כתבה, זה די קשה להרגיש נשית עם שיער כל כך קצר. אפילו התנהגתי אתמול קצת כמו דיווה והוספתי כמה אקססוריז מגניבים לשיער. כמו כן, הייתי עסוקה גם בהודיה לעולם על כך שביונסה, ריהאנה וג'סי ג'יי הולכות עם שיער קצר. אולי אנשים עכשיו יחשבו שאני פשוט נורא טרנדית עם הסגנון שיער שלי ושעשיתי זאת מבחירה. זה מה שאני מייחלת לו בכל אופן. בפעם הראשונה בחיים אולי אני אחת מהילדים המגניבים?!". 

לורה קנון (צילום: dailymail.co.uk)
לורה קנון תיעדה את הגלח. "המהמורה הגדולה ביותר שלי הייתה שהתקרחות גורמת לי להיראות לא בריאה" | צילום: dailymail.co.uk
לורה קנון (צילום: dailymail.co.uk)
לורה קנון מלמדת את כל מי שרוצה מה זה באמת "כימו שיק" | צילום: dailymail.co.uk

"הוקפתי ברופאים חתיכים"

"הייתי נחושה בדעתי להפוך סיטואציה רעה למשהו טוב", סיפרה קנון לדיילי מייל. ""ממש רציתי להראות שמלחמה בסרטן אינה משמעה מוות ודכאון. אני לא אומרת שתמיד הרגשתי צורך או רציתי להתגנדר, היו ימים שהייתי בבית חולים בלי שום איפור ומרגישה על הפנים, למרות שהוקפתי ברופאים חתיכים". קנון עברה טיפולים כימותרפיים בין ינואר ומאי וביוני עברה כריתת שדיים כפולה ולאחריה שחזור. היא כיום ברמסיה ומחכה לעבור טיפולי הקרנות.

לורה קנון (צילום: dailymail.co.uk)
"הייתי עסוקה גם בהודיה לעולם על כך שביונסה, ריהאנה וג'סי ג'יי הולכות עם שיער קצר" | צילום: dailymail.co.uk
לורה קנון (צילום: lauralouiseandhernaughtydisease.blogspot.co.il)
לורה קנון בתמונותת אופנה מתוך הבלוג שלה | צילום: lauralouiseandhernaughtydisease.blogspot.co.il
לורה קנון (צילום: dailymail.co.uk)
",היו ימים שהייתי בבית חולים בלי שום איפור ומרגישה על הפנים, למרות שהוקפתי ברופאים חתיכים". לורה קנ | צילום: dailymail.co.uk

>> חזיית הידיים מבית רבקה רומיין
>> הרופאים אמרו שהכל תקין, הסרטן היה אגרסיבי

מאקו נשים גם בפייסוש. יאללה, את באה?