דיאנה סירוקאי, הדוגמנית בת ה-21 כנראה מוכרת למכורות שבינינו בעיקר מאימפריית האופנה "אסוס", אבל במקביל היא גם אקטיביסטית נחושה שמעודדת דימוי גוף חיובי בדרך יצירתית במיוחד: שחזור תמונות חושפניות של דוגמנית העל ג'י'ג'י חדיד וקים קרדשיאן.

"היתי איך דוגמנית במידות שלי תיראה בתמונה כזו", כתבה סירוקאי בעמוד האינסטגרם לצד תמונת עירום של ג'יג'י חדיד ששחזרה. "ראיתי איך ג'יג'י נראית מדהים בצילומים האלו ותהיתי איך מבנה גוף אחר יכול להיראות בתמונה מדהימה כמו שלה. אני רוצה שנשים אחרות יבינו שכולנו יפות מספיק כדי לככב בפרסומות".

בראיון למגזין אינסיידר, מספרת סירוקאי שזו לא הפעם הראשונה שהיא מנסה לאתגר את אידיאל היופי. בחודש ספטמבר האחרון, היא שחזרה צילום של קים קרדשיאן, כשהיא לבושה בבגד ים לבן ושלם. "הן נשים שאני עוקבת אחריהן ומקבלת מהן המון השראה, אני מודה שאני מעריצה אותן בגלל המראה וההצלחה שלהן אבל זה רק גורם לי להאמין שאני יכולה לעשות את זה גם".

A post shared by DIANA SIROKAI (@dianasirokai) on

ולמרות שהביטחון העצמי שלי עלול לבלבל אתכן, הדוגמנית הצעירה לא תמיד נהנתה מדימוי עצמי גבוה במיוחד. "היו מציקים לי בגלל מבנה הגוף שלי והבחירה שלי לדגמן. אבל זה רק נתן לי מוטיבציה להראות להם שאני יכולה למרות הכל. כשלמדתי להתגבר על הבריונים – קיבלתי את הביטחון העצמי שלי בחזרה והחלטתי ללמד אחרות איך לעשות את זה גם. נשים הרי לא מתמודדות רק עם דימוי גוף נמוך, יש לנו לא מעט אתגרים מנטליים".

A post shared by DIANA SIROKAI (@dianasirokai) on

בינתיים אנחנו יכולות להיות אופטימיות עבור סירוקאי, שהקריירה שלה לגמרי נוסקת למעלה ומוכיחה שהדימוי העצמי הגבוה והביטחון לגמרי משתלמים. מעבר לעבודה באסוס, היא מדגמנת ללא מעט מותגים בין לאומיים ולגמרי בטוחה שגם תצליח להגיע למסלולי האופנה העילית. מבחינתה – תעשיית האופנה הולכת בצעדים קטנים למקום חיובי יותר.