כמו כמעט כל דבר שקשור לווגינה שלנו, גם השיח סביב פטריות וגינליות מושתק. למרות שהן דבר נפוץ מאוד הן עדיין נחשבות מקור לבושה ולא מקובל לדבר עליהן. למזלינו יש בעולם לא מעט נשים שמחזיקות בדעה שונה: מותר וצריך לדבר על כל מה שקשור לגוף הנשי, הוא נפלא ונורמאלי ואין מה להתבייש בו.

בדיוק בגלל זה "קנדידה – המחזמר" היא הפרסומת הכי טובה שאי פעם ראינו. שלישיית קומיקאיות אוסטרליות המכונות SketchShe יצרו סרטון פרסומת עבור תכשיר בשם קנסטאן לטיפול בפטרייה וגינליה ברוח מחזות זמר.

בקליפ, שמצולם בתוך מטוס, קבוצה של דיילות פוצחות בשירה וקוראות לנוסעת שהתביישה להגיד להן למה היא זקוקה לתא שירותים פנוי לא להתבייש בפטרייה הוגינלית שלה (Thrush, בסלנג באנגלית). הן אף נוזפות בבחור שמבקש מהן לא לדבר על זה לידו, או כמו שהן אומרות: "אין סיבה שזה יהיה טאבו, זו רק פטרייה אצלך בקוצ'י-קו". 

בעזרת מילים ומנגינה קליטות שמשתלבות עם ריקוד כיפי, הן מצליחות להעביר את המסר שאין סיבה להתבייש אם את סובלת מפטרייה, מצב נפוץ שכמעט כל אישה תחווה יותר מפעם אחת בחייה – פשוט תטפלי בה, ואפילו מחלקות על הדרך טיפים לשמירה על וגינה שמחה ובריאה. אנחנו אהבנו מאוד.