הנעורים של לקסי לו, דוגמנית בריטית למידות גדולות, הושפעו ישירות ממידת החזיה שלה. היא הייתה נערה עם חזה גדול מאוד, והיום היא מספרת לאתר ה- www.dailystar.co.uk כיצד ההצקות והבריונות שסבלה מבני גילה גרמו לה למצוקה נפשית של ממש. "סבלתי מבריונות בגלל המראה המלא שלי וזה השפיע עמוקות על הבריאות הנפשית שלי", סיפרה. המצב היה קשה עד כדי כך שבגיל 14 הוצאה על ידי הוריה מבית הספר בו למדה והושמה בבית חולים פסיכיאטרי. "עם יעוץ קבוע וטיפול תרופתי הצלחתי להתקדם, והשלמתי את הבגרויות. הלכתי לקולג' והיה שם הרבה יותר טוב, אבל תמיד הייתי מעורערת בגלל המשקל שלי וקינאתי בחברות הרזות שהיו לי".

הרגשות הקשים האלה הובילו את לו להקטין את החזה שלה ממידה 38K למידה 36G. גם אחרי הניתוח, היא מספרת, עדיין סבלה מדימוי עצמי נמוך – אבל כל זה השתנה לפני ארבע שנים, כאשר קיבלה מחברה במתנה יום צילומי מייקאובר.

"לא הייתי מוכנה להצטלם בדרך כלל, אז הופתעתי מכמה שנהניתי מיום הצילומים הזה ומהעובדה שממש אהבתי את איך שהתמונות יצאו", סיפרה. ההרגשה הטובה שלה לגבי איך שהיא נראית דבקה בה מאותו היום ואילך, והתעצמה מן הסתם עוד יותר כשקיבלה את ההזמנה הראשונה לדגמן עבור מעצב – בתשלום מלא.

לו זנחה מאחור את הבגדים הרחבים בהם הייתה מתכסה כדי להסתיר את הגוף שלה, והתחילה לבחור בגדים שדווקא הדגישו את מבנה שעון החול בו בורכה. "אני מקבלת הרבה מחמאות מנשים", אמרה, "חשוב לי להראות לאנשים שקימורים הם לא פשע. יש עדיין תפסה שנשים מלאות צריכות להתכסות ולהתחבא, אבל כל אחד מאיתנו שונה ויש כאלה שקיבלו גוף מלא יותר מאחרים. האנשים האלה לא צריכים להתבייש, וגם להם מגיעה הזכות לאהוב את עצמם בלי קשר לצורה או למידה".

View this post on Instagram

Happy Valentine’s Day ❤️❤️ Lingerie by @buttressandsnatch Photography @dollhousephotographyuk. . #curvymodel #curvy #tightlacing #corset #hourglassfigure #bbw #busty #thick #thickthighs #plussize #plussizemodel #lingeriemodel #stockings #redlips #pinup #voluptuous #lexylu

A post shared by Lexy Lu (@lexylu_pinup) on

View this post on Instagram

First image from my recent shoot. Photography by @blackrosephotouk Dress by @chotronette Hair by @thevintagebeautyparlour Location @hotelgotham #vintagebeauty #retro #vintage #vintagestyle #vintagehair #pinup #pinupgirl #pinupdress #plussizefashion #plussize #plussizemodel #curvy #curvygirl #redlips #ootd #lovethisdress #lexylu

A post shared by Lexy Lu (@lexylu_pinup) on