אחרי שתקתקה שלוש בנות בארבע שנים, הגיע הזמן של עינב בובליל להשקיע קצת בעצמה. ואחרי שהממה את צופי האח הגדול, שזכרו אותה כבחורה שמנמונת למדי, הגיע הזמן להבין איך, למען השם, היא הצליחה לרזות הרבה כל כך, מהר כל כך – וכאמור, עם שלוש בנות קטנטנות בבית.

1,800 קלוריות ביום

ובכן, הסוד (הגלוי למדי, בהתחשב בעובדה שבובליל הפכה לפרזנטורית של הדיאטה שלה עצמה) טמון בדיאטה שנקראת "123", ואשר באופן מפתיע למדי מבוססת על שלושה שלבים: ניקוי, איזון ושמירה - החוזרים על עצמם בשיטה המעגלית.הדיאטה, פרי פיתוח ישראלי, כוללת מגוון תוספי תזונה המשולבים בתפריט קפדני הכולל בעיקר ירקות וחלבונים, בכמויות המוגדרות לפי משקלו ההתחלתי ומשקל היעד של המדאייט.

בשלב הראשון מנקים את הגוף מרעלים. האג'נדה הניצבת בבסיס השיטה גורסת כי המזון המתועש והמעובד, שמכיל הורמונים, כימיקלים, חומרי שימור ושאר מרעין בישין פשוט מרעיל אותנו, מצטבר ברקמת השומן ומקבע אותה במקומה – וכן, הם ממש מדברים על הפולקעס שלך. השיטה מציעה שימוש נרחב בתוספי תזונה ייעודיים, שתפקידם לסייע לגוף להיפטר מאותם רעלנים, להאץ את שריפת השומנים, להעשיר את הגוף בוויטמינים חיוניים וכן למנוע עצירות ולזרז את חילוף החומרים. בשלב זה מגבשים למדאייט תפריט אישי, שנע בין 1,200 ל-1,800 קלוריות ביום (בהתאם לגיל, המין והמשקל הנוכחי) וקובעים את משקל היעד האידאלי עבורו.

עינב בובליל (צילום: סטודיו קנטי)
הבובלילית מפציצה כפרזנטורית של הדיאטה | צילום: סטודיו קנטי

עוד בערוץ הנשים:

בשלב השני, השאיפה היא לאיזון – כלומר המשך ירידה רציפה במשקל, אך בקצב הדרגתי ומתון יותר. בשלב השלישי, שמתחיל מיד כאשר המרזה מגיע למשקל היעד שנקבע בתחילת התהליך, נעשית חשיבה מחודשת באשר לאותו משקל, והמדאייט מחליט הם לרדת עוד או לשמור על הקיים, בעזרת – ניחשתם נכון – תפריט מאוזן ותוספים, ולמעשה מתחיל סבב חדש של שלושת השלבים.

מחיר ההצטרפות לתכנית נע בין 197 ש"ח (לחבילת "טרום דיאטה" בסיסית, שנועדה להכניס את המדאייט-בשאיפה לתלם) ועד החבילה היקרה ביותר, המיועדת לאנשים המעוניינים להשיל עד 18 ק"ג ממשקלם ועולה 2,297 ש"ח. בניגוד לשיטות כמו "שומרי משקל" או "חלי ממן", ב"123" אין קבוצות תמיכה ושיתוף, אולם המדאייט עומד בקשר רציף עם תזונאי ומומחי החברה, שמייעצים לו בכל שלב בדרך.  

אז האם תצליח בובליל לשמור על גזרתה החדשה והמהממת גם בתוך הבית, על כל האינטריגות וממרח השוקולד שבו? ימים יגידו.

כניסת הדיירים השנייה (צילום: עודד קרני)
מחוץ לתמונה: טוסטים עם ממרח שוקולד | צילום: עודד קרני

>> נשים בכל הצורות והגדלים הצטלמו לסלפי מחאה בחוף גורדון