לפני כארבע שנים ר' רצתה לסיים את מערכת היחסים עם בן זוגה בניגוד לרצונו. הוא איים שיפגע בה ויפיץ תמונות וסרטונים מיניים שצילמו כשהיו יחד. ר' לא נרתעה, היא עזבה אותו ופנתה לחייה החדשים, אבל אז החלו הפניות מאנשים שהכירה וגם מזרים.

"הוא מימש את האיומים", היא מספרת לגלית גוטמן ויואב לימור ב"בוקר של קשת". "הוא הפיץ את התמונות באתרי פורנו עם השם המלא שלי כשרואים את הפנים שלי בבירור. אחרי זה הסרטים דלפו גם לוואטסאפ ולרשתות החברתיות"

ר' לא ידעה מה לעשות. היא החלה להסתגר בתוך עצמה ועשתה כל מה שיכלה כדי שלא יזהו אותה עם הסרטונים. היא עברה ניתוח פלסטי, שינתה את צבע שיערה, עשתה קעקועים ומדי פעם היא משנה את השם שלה ברשתות החבריות כדי שלא יגיעו אליה. כך כאמור כבר ארבע שנים רצופות.

היא מספרת שלאחר שנודע לה על פרסום הסרטונים, היא פנתה למשטרה, אבל שם "קצת נפנפו אותי, ובסופו של דבר סגרו את התיק". היום היא מנסה לפעול דרך אפיק אחר: תביעה אזרחית על סך 300 אלף שקל. עורך דינה, בנימין מלכא, מנסה בימים אלה לברר מדוע בדיוק המשטרה מצאה לנכון לסגור את התיק, ובמקביל מתכנן את התביעה השניה. שאיפתו, הוא אומר, היא שבאמצעות הפגיעה בכיס תושג התרעה.

"כשאתה אוהב בן אדם אתה לא מעלה על דעתך שהוא יעשה דבר כזה כדי לפגוע בך", ר' מוסיפה, ומציעה לאחרות תמיד לשמור על עצמן. "כמה שאת אוהבת מישהו, תמיד שישאר לך קמצוץ של ספק. 

נזכיר כי ב-2014 הכנסת אישה את "חוק הסרטונים" של חברת הכנסת לשעבר יפעת קריב (יש עתיד). לפי החוק החדש, הפצה של תכנים מיניים ברשתות החברתיות ובאינטרנט היא אסורה. התיקון למעשה הרחיב את החוק למניעת הטרדות מיניות וקבע כי מקרים שבם הפצת תמונותיו של אדם ללא ידיעתו או בכפייה מבלי שידע והסכים, ייחשבו הטרדה מינית שדינה עד 5 שנות מאסר. העבריין יהפוך לעבריין מין והנפגעת תוכר כנפגעת של הטרדה מינית.

בן הזוג לשעבר מסר לבוקר של קשת: "מדובר בעלילה. חבל שאנשים חושבים שהם יכולים להתעשר על גבם של אחרים".