הבוקר התארחו באולפן של "פאולה וליאון" נשים שמתאגרות את אידיאל היופי הסטנדרטי של העולם המערבי שדורש מאישה להיות כמה שיותר גבוה, רזה וספורטיבית. והוכיחו שליופי אין גודל, אין צורה ואין גיל.

"להיות דוגמנית על כיסא גלגלים זה להיות דוגמנית לכל דבר. אני באה להראות שאישה, כל אישה, יכולה להיות מלאה, יכולה להיות מבוגרת ויכולה על כיסא" סיפרה דורון גנון, דוגמנית בת 24 שיושבת על כיסא גלגלים. שימר נפצעה בגיל 19 במועדון הפורום באר שבע כאשר במהלך המסיבה מישהו נפל עליה. היא הורדמה והונשמה תקופה ארוכה ונשארה משותקת.

"העבודה שלי היא יום יום לעבוד על החיזוק שלי ואני מחפשת משמעות - שזה להוציא מעצמי דברים" היא מספרת, "לדמן זה משהו שאני אוהבת. ההחלטה להיות דוגמנית זה חלק מהשיקום שלי. אני מחכה שיבוא מישהו עם אומץ ויקח דוגמניות כמוני ואחרות כי אני חושבת שהיום להיות יפה זה לא מספיק, זה לא מה שגדלנו עליו, אפילו הברבי היום משתנה. אם ברבי ודיסני עושים את זה גם אנחנו יכולים".

ביחד עם דורון ישבו באולפן נורית גורדון, דוגמנית בת 71, ואדר לסרי, דוגמנית מידות גדולות. "התחלתי לדגמן בגיל 65" מספרת גורדון, "מבחינתי יש את החיים לפני אז ומאז. אני גם עושה את זה בשביל הכיף אבל המסר החשוב שלי הוא לנשים בגיל שלי שאני יכולה להגיד להן לא חייבות להיות עם טרנינג בבית כל היום. אפשר אחרת. אני אוכלת בריא, אני מתעמלת, אני מקפידה להיראות טוב".

"נשים יכולות להיות יפייפיות בכל מידה" מוסיפה לסרי, "התרגלנו עד עכשיו לראות נשים שהן במידות 34-38 לכל היותר 40, שזה נחשב מידה גדולה בעולם המעווט שלנו".

צפו בקטע המלא