למרות שהמוטו של הסופרג'יסטיות היה "מעשים, ולא מילים", אי אפשר להתכחש לכוח שיש למילים שחוברות למסרים מעצימים; בטח כשהמילים האלה מקועקעות על העור.

לינה דנהאם וריהאנה הן רק חלק מהכוכבות שהתהדרו בקעקועים שממחישים את מאבקן בחוסר השיוויון בין המינים, ולצידן נשים ברחבי העולם החליטו לנפץ סטיגמות ותקרות סכוכית באמצעות אמנות גוף שמשדרת: אנחנו פמיניסטיות גאות. מ"Fight like a girl" ו-"I'm enough" דרך סמלי ונוס ושיוויון, הקעקועים האלה מעבירים את המסר בצורה מהממת.

1. כל האמת בפרצוף

כי אם יש משהו שלמדנו על בשרנו מזמן, זה שאנחנו צריכות ללמוד להגן על עצמנו.

JENNY HOLZER - 1983 * Stick n poke* Feminism is not misandry. If you feel upset by this phrase you should read about the original art work. It is critiquing gender roles, not a statement of hate. Reading something at face value is a personal choice. . . Swipe to see the original art work and a close up of this stick n poke that took me just under two hours. . . . . . #jennyholzer #truism #sticknpoketattoo #sticknpoke #handpoke #handpokedtattoo #sticknpoketattoo #stickandpoketattoo #stickandpoke #machinefreetattoo #machinefreetattoos #feministtattoo #feminist #feministart #tttism #blxckink #blackworktattoo

A post shared by they/them (@rat666tat) on

 2. בלי מטאטא וחתול

המקועקעת שבתמונה אמנם לא הסבירה למה היא בחרה לקעקע את המילים "לכל המכשפות שהכרתי", אבל אנחנו מניחות שהיא התכוונה לעשות כבוד לנשים שנויות במחלוקת, ולהזכיר לעצמה (ולנו) שהיום אנחנו מצביעות, מתפרנסות ומביעות את דעתנו מבלי לעבור סקילה בזכות אותן נשים שהעזו בעבר, ושילמו מחיר כבד.

A post shared by they/them (@rat666tat) on

3. מילה של דנהאם

לינה דנהאם קעקעה את המילה "Staunch" על פרק כף ידה הימנית, והסבירה את הבחירה: "זו תזכורת להישאר עם הרגליים על הקרקע כמו אישה קשוחה". משמעותה המילונית של המילה, אגב, היא "נאמנה ומחוייבת בגישתה". אהבנו.

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on

4. כוח נשי

שתי מילים, עוצמה גדולה.

A post shared by Paula cecília ��‍♀️�� (@paulacecilia_) on

A post shared by Letitia (@_nobodys_baby) on

5. לעזאזל עם הנימוסין

את הקעקוע הזה יהיה קשה להסביר לבויפרינד הפולני שלך. או למלכת אנגליה.

A post shared by they/them (@rat666tat) on

6. כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת?

ללא. 

A post shared by Tattoo Collector (@pics_of_inked_) on

7. בסימן שלפרד

למעריצות הבאמת מושבעות של "סיפורה של שפחה". יבורך הקעקוע?

A post shared by Ingrid E. H. (@ingrid_elaine) on

8. העצמה יומיומית

תזכורת למה שנשים יכולות לעשות. זה מתחיל ונגמר ב"הכל". 

A post shared by Vitória Schacht (@vitoriatattoo) on