אין אישה שלא נאלצת להתמודד עם ביקורות מרושעות על המראה החיצוני שלה, בעיקר אם היא לא מאוד רזה ושדופה. וזה תמיד כואב, פוגע ולא נעים. גם במקרה של וגה בלוסום, צעירה אמריקאית בת 19, שבוישה והושפלה בעקבות משקל גופה בזמן שהמתינה להזמין במאפייה המקומית זה כאב – רק שהפעם היא החליטה לנקום נקמה מתוקה, ליטרלי.

"ראיתי שהמאפייה המקומית שלי עורכת מכירה מוזלת לקראת סוף היום, אז החלטתי לקפוץ לשם", סיפרה בלוסום בפוסט שכתבה בעמוד הפייסבוק שלה. "האישה שעמדה לפניי בתור קנתה עוגה. מאחוריי עמדה אישה נוספת שהמתינה עם חבר. משום מה לקח לאישה שלפניי נצח לקבל את העוגה, מה שהפך את זו שמאחוריי לחסרת סבלנות וגסה", המשיכה לתאר בלוסום. אבל חכו, הסיפור המנומנם הזה הולך להשתפר עוד רגע.

My life is going a million miles an hour right now, from a post that was simply for my friends and family to something that is now on yahoo news,daily mail, huffington post and more, leaves me speechless. All i really wanna say is thank you.

A post shared by Vega Blossom (@vega.entendu) on

"התעלמתי מהאישה הגסה עד שהגיע תורי להזמין ולשלם. אבל בדיוק אז היא פשוט הסתובבה לאחור ואמר לחבר שלה: 'תודה לאל, עכשיו בוא נקווה שגם הכלבה השמנה הזו לא תקנה את כל הקאפקייקס במאפייה'. ותראו, בדרך כלל הייתי קונה פשוט שישייה של עוגות קטנות, אבל אחרי ששמעתי אותה קניתי כל קאפקייק מזורגג שהיה שם. בזבזתי 54 דולר עליהן רק כדי להיות כלבה בחזרה. חג פסחא שמח".

הפוסט של בלוסום הצליח לעורר לא מעט אמפתיה וגרף כמעט מאה אלף לייקים ועשרות אלפי שיתופים. שילוב של התגובה המושלמת לצד הזדהות עמוקה של נשים שחוות ביוש גוף באופן יום יומי. "היא באמת הצליחה לפגוע ברגשות שלי. איך אישה בוגרת יכולה להיות כל כך רעה למישהי שהיא לא מכירה?", אמרה בראיון לכלי תקשורת מקומי.

"לגדול בתור ילדה מלאה, תמיד מלווה בהערות על המשקל מאנשים אחרים, שמשום מה חושבים שזה עניינם. בדרך כלל הייתי בולעת את העלבון. אבל הפעם חשבתי שהדבר הכי טוב שאפשר לעשות זה לתת לאישה הזו שיעור בכבוד לבני אדם אחרים. אני מקווה שזה באמת יהפוך לשיעור בנימוס והתחשבות. אבל גם על קארמה אם אפשר". כי אם כבר להיות ביץ', אז לעשות את זה כמו שצריך.