לכל אחת מגיע סקס מדהים ומהנה. זו אקסיומה. אז אם היית יודעת שיש אימונים ותרגילים מסוימים שיכולים לשפר את חיי המין שלך, לא היית רוצה לנסות? גם אם את בטטת כורסא שרק מלשמוע את המילה "ספורט" יש לך פריחה, תתפלאי לגלות שיש כמה תרגילים ואימונים שיכולים לגרום לסקס שלך להיות הרבה הרבה הרבה יותר טוב בלי שתצטרכי להתאמץ מדי ולהפעיל כל מני שרירים פרט לאחד: רצפת האגן שלך. 

שרירי רצפת האגן הם השרירים התומכים באברי האגן שלך ונמתחים לאורך החלק התחתון של האגן, כלומר, החלק התחתון של פלג הגוף העליון. אפשר לתאר אותם כמו ערסל שמחזיק בתוכו את הנרתיק, הרחם, שלפוחית ​​השתן והמעיים שלך ודואג שהכל יהיה במקום. 

כאשר ה"ערסל" הזה נחלש או נפגם הוא מתחיל לשקוע וזה עלול לגרום לאיברים "ליפול" זה על גבי זה. כשזה קורה עלילה להיווצר אי דליפת שתן. לא כיף.

אם את חושבת שזה לא רלוונטי אלייך וקורה רק לנשים מבוגרות - תחשבי שוב. היחלשות של שרירי רצפת האגן יכולה להתחיל כבר בשנות ה-20 של חייך ואם תתחילי לאמן את רצפת האגן מאוחר מדי, בשנות ה-30 למשל, יכול להיות שהיכולת של המח שלך לשלוט על השרירים כבר לא תהיה רעננה כמו לפני. 

אז מה עושות? מחזקות את רצפת האגן עם כמה תרגילים פשוטים כדי להבטיח שהשרירים נמצאים במקום הטבעי שלהם וששום דבר בגוף שלך לא זז. עבודה על רצפת האגן באופן יומי מסייעת לך להימנע מבעיות כמו בריחת שתן, כאבים ורגישות במהלך יחסי מין וצניחה של הנרתיק. 

וכן, פעילות גופנית בחלק זה של הגוף שלך הוא המפתח לשיפור החוויות שלך בחדר המיטות. זה קורה בגלל שהדגדגן שלך נפרש לאורך שרירי רצפת האגן. כאשר את מפעילה את שרירי רצפת האגן את למעשה משתמשת באותם שרירים המשמשים את הגוף במהלך אורגזמה - שרירי רצפת אגן חזקים משמעותם אורגזמה חזקה יותר. 

העניין הוא, שנשים רבות לא עושות את התרגילים הללו כמו שצריך - הן מתמקדות בטעות בשרירי הבטן במקום בשרירי רצפת האגן ובכך מפספסות את כל הייתרונות הנהדרים שברצפת אגן מאומנת וחזקה. 

כדי להתחיל, שבי גבוה והישעני מעט קדימה. כווצי את שרירי רצפת האגן והרגיעי את ירכייך, את את הישבן ואת שרירי הבטן - את לא רוצה להשתמש בשרירים הלא נכונים. נשפי וכווצי את שרירי רצפת האגן למשך 3 עד 10 שניות ואז הרפי ל-3 עד 10 שניות. מומלץ לחזור על התרגיל 10 פעמים.

נסי לעשות את הרצף שלוש פעמים ביום, היא אומרת. זה אולי נשמע הרבה, אבל את באמת יכול לעשות את התרגיל בכל מקום ובכל עת ומי מאיתנו לא תהיה מוכנה לעשות את זה בשביל חיי מין מדהימים?