לא ברור למה, אבל זה עושה לנו טוב לדעת שמפורסמות חטובות כמו ג'ניפר לופז, ג'ניפר לאב יואיט, טיירה בנקס ואפילו נינט, מגדלות מעט ישבן ומוסיפות כמה צמיגים. כאילו ההשמנה שלהן היא הצלחה שלנו. ובכן, מדובר בנשים שנתונות תחת מיקרוסקופ עצבני במיוחד. כשהן לא מרוטשות, הן מעוצבות וחטובות ודחוסות בתוך מחטבים ובתוך שמלות מעצבים על השטיח האדום, ורק תמונות הפפראצי יכולות לספר לנו את הסיפור האמיתי של הפיגורה שלהן. ובכן, הנה כמה נשים שהחליטו לפתוח את הפה על אודות המשקל בקילוגרמים ומידת המכנסיים.

ג'סיקה סימפסון (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
ברור לי שלעולם לא אהיה מידה 36. ג'סיקה סימפסון משלימה | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL

ג'סיקה סימפסון

המיליארדרית ג'סיקה סימפסון נאלצה לאכול הרבה מאוד חצץ מהתקשורת בעקבות תקרית "הג'ינס" ב- 2009. הזמרת והמעצבת, שתמיד נראתה כמו פאם פטאל בלונדינית וארוכת רגליים, נצפתה מופיעה בג'ינס שהדגיש את קימוריה החדשים והלא מחמיאים. בראיון לאופרה ווינפרי אמרה כי התמונות והבאזז התקשורתי היו ללא ספק נקודת שבירה בחייה. כעת היא מודה שהיא נעה בין מידה 38 למידה 40. "אני לעולם לא אהיה מידה 34 ואני גם לא רוצה לשקול 45. זה מאוד קשה לי בכלל להתייחס לזה, כי אני אחת שמהללת נשים בכל מידה. אני חושבת שכולנו יפות", אמרה בראיון לאס וויקלי. בינינו, לנו יש תחושה שהיא יותר 42-44, אבל היי – כל אחת והאמת שלה. 

כריסטינה הנדריקס

כריסטינה הנדריקס, כוכבת "מד מן", היא הפוסטר-גירל של הקימורים בהוליווד. כן, יש לה חזה ענק ומעט אגן, ועל פי הסטנדרטים שם, זה מה שנקרא נערה בהפרעת פחמימות. למרות שכולם אוהבים לדבר על מבנה שעון החול והסקס אפיל הנוטף שלה, כשזה מגיע לבגדים, הנדריקס האומללה מתמודדת עם תקרת זכוכית. השחקנית שמתהדרת במידה 44-46 התאוננה שהתקשתה למצוא שמלה לעונת הטקסים, ובמיוחד לאירוע האמי שנערך ב-2010. מסתבר שמלעצבי העל אין פריטים שמתקרבים למידותיה. בסוף קם צדיק אחד בסדום, המעצב זאק פוזן, שהסכים לעשות משהו עם קצת יותר בד. תודה באמת.

גלובוס הזהב 2011 - כריסטינה הנדריקס (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לא מצליחה למצוא מישהו שיעצב לה שמלות לשטיח האדום. כריסטינה הנדריקס ענקית? | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

ג'ניפר לאב יואיט

בדומה לסימפסון, גם ג'ניפר לאב יואיט נאלצה להתמודד עם צילומי פפראצי, שחשפו גופה מעט עגלגלה בחלק התחתון ולא מעט צלוליט. אבוי! יואיט הייתה מזועזעת מהסיטואציה, והגיבה בראיון לפיפל מגזין: "בדומה לאיך שכל אישה בעולם צריכה להרגיש, אני אוהבת את גופי. מידה 38 זה לא שמן ולהיות מידה 34 לא אומר שאת יפה. לכל הבנות שיש להם ציצים, ירכיים ומותניים – תזכרו את זה ותהיו חזקות". היום, אגב, היא כבר נראית שוב במידה 36, כנראה שזה בכל זאת עשה לה משהו.

ג'ניפר לאב יואיט (צילום: John Shearer, GettyImages IL)
מידה 36 לא תעשה אותי יפה. ג'ניפר לאב יואיט קצת יותר מזה | צילום: John Shearer, GettyImages IL

טיירה בנקס

לרגע היה נדמה לנו שיש לקילוגרמים העודפים אחלה נציגה בתקשורת ששמה טיירה בנקס. האימפריה המהלכת, שהייתה פעם טופ מודל והפכה להיות מפיקת על, מנחה ושם דבר בעל אגן מרשים, נתפסה גם היא בעדשת הפפראצי כשהיא מסתובבת בחוף בבגד יד שלם שחושף ירכיים עם נוכחות. ב-2007, היא הגיבה לכל המשמיצים על ידי כך שלבשה את בגד הים המדובר בשידור חי בתוכניתה. אז חשפה כי משקלה נע בין 75 ל-80 קילו, וכל מי שלא מרוצה מאיך שהיא נראית מוזמן בהחלט לנשק את ישבנה הגדול. יופי של מסר, אם כי לא אמין במיוחד. ב-2010, בנקס עברה דיאטת כסאח, השילה 15 קילו ממשקלה, ושבה להיות בחורה רזה עם טוסיק זעיר.

טיירה בנקס - ווג חוגגת 90 (צילום: Tony Barson, GettyImages IL)
חזק ביו-יו - פעם מעוגלת, פעם סקינית. טיירה בנקס | צילום: Tony Barson, GettyImages IL

טורי ספלינג

לטורי ספלינג הייתה בעיה הפוכה מכל קודמותיה. זו  דרשה תיקון בעקבות מסרים שקריים שניתנו בתקשורת. כאשר מגזין סטאר דיווח כי האמא לשניים שוקלת 48 קילו בלבד, היא זעמה וצייצה בטוויטר שלה: "מגזין סטאר משקר! אין פרט אחד נכון בכל הכתבה. אנשי המגזין, אתם מוזמנים להגיע אליי הביתה ולשקול אותי בעצמכם אני שוקלת 55, אם בכלל העובדות חשובות לכם". נו, שוין.

הילדה של טורי ספלינג- בגדים (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
סליחה? אני שוקלת 48? נראה לכם. טורי ספלינג | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

>> נאום המלכה: סיון סוף סוף פתחה פה על עמיר

בא לך סיבוב שופינג מהבית? היכנסי ל-StyleRiver