אנחנו אוהבות את כריסי טיגן מכל כך הרבה סיבות. אחת מהן היא העובדה שטיגן אוהבת להזכיר לנו שהיא והגוף שלה לא מושלמים בדיוק כמונו. ושהכל ממש קול. השנייה היא כמובן האובבססיה המשותפת שלה ושלנו לשמן קוקוס.

השמן המופלא שהוא גם בעצם נקטר אלים קולינרי ותכשיר פלא לעור והשיער – הוא פריט חובה ברוטינת הטיפוח של טיגן ההריונית. "אני מסוג הנשים, שגם אם אני באמצע טיסה, לא אכפת לי איך אני נראית. ואין לי בעיה לעשות לעצמי מסכת פנים או לכסות את כל כולי בזמן קוקוס", סיפרה בראיון למגזין באסטל. בהמשך, סיפרה שהיא מרוחה בשמן כמעט תמיד ומעניקה יחס מיוחד ושמנוני בעיקר לפטמות שלה כשהיא בהריון. (ספוילר: זה בן!).

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

"כשאני בהריון, תמיד אני מרגישה שאין לי אוויר, צימאון ושאני עומדת להתייבש", הוסיפה. והסבירה שהיא שותה מדי יום המון מים כדי להיות רוויה מבפנים ומשלבת את הטיפול עם השמן כדי להזין את העור מבחוץ. אפילו הטוסיק של לונה הקטנה מקבל משיחה ראויה. ואתן כבר יודעות שבכל מה שקשור לאפקטיביות ועמידה בהבטחות – השמן אף פעם לא מאכזב.

במקרה של טיגן, השמן לא רק מככב בשגרת הטיפוח שלה, אלא גם במטבח: "אני מבשלת עם חלב קוקוס כבר ארבע שנים, זה גם מה שגרם לי להתאהב בשמן". לדבריה, גם אם אתן לא בקטע של התפלשות בשמן, מומלץ לשלב את הפרי האקזוטי כחלק בלתי נפרד מהתזונה שלכן. החל מתחליף חלב ועד בישול. ובקיצור, זה הזמן להפוך אותו למוצר חובה.