למרות שאנחנו רחוקות מלהיות כריסי טיגן (כי המסלול הקבוע שלנו הוא אלנבי), ניתן לומר שקל להזדהות עם דוגמנית העל. למרות הברכות הגנטיות וחיי האיי ליסט שהורעפו עליה, הכוכבת מצליחה לתקשר עם נשים ברחבי העולם בזכות היכולת שלה לחשוף ולחגוג את הדברים שהופכים אותה לאנושית. "פגמים", אם תרצו.

אין נושא שהוא מחוץ לתחום עבור הדוגמנית והאמא שנמצאת בימים אלה בהיריון שני: סימני מתיחה, שאיבת שומן וחוסר ביטחון. גישתה האמיתית לחיים מזכירה לכולנו שאף אחת לא מושלמת, גם לא דוגמנית מהשורה הראשונה. אז הנה כמה שיעורים שקיבלנו מטיגן, שהופכת בשנים האחרונות לאייקון פמיניסטי כיפי במיוחד.

1. העירום שלך לא דורש התנצלות

התמונה האחרונה שהעלתה לאינסטגרם, שבה היא מכינה סלט בעירום (פלוס סלטים מצויירים על תקן צנזורה) בתוספת הכיתוב המשעשע "אל תעשו לי שיימינג, אני רק אישה חזקה וגאה שמכינה סלט ורוצה לחיות את חיי" יצרה מיני שערורייה ברשת. הקלילות שבה התייחסה טיגן לעירום ההריוני, הכיתוב הציני שעוקץ את המטקבקים הרבים שחתמו קבע בלעשות לטיגן בודי שיימינג ברחבי הרשת וההומור הטקסטואלי גרמו לנו להבין שלפעמים, איך נאמר זאת בעדינות, צריך לשחרר את התחת.

plz don’t shame me I am a strong proud salad making woman just being natural and trying to live my life

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

2. שתי יין ותחגגי את סימני המתיחה שלך

טיגן בת ה-32 לימדה אותנו שיעור חשוב בקבלה עצמית ובדימוי גוף חיובי כשהעלתה לרשת תמונה ובה נראו סימני מתיחה על ירכיה. כריסי הודתה בהמשך שמה שדרבן אותה להעלות את התמונה הזו (שבואו נודה באמת, לא בדיוק מעטרת את חשבונות האינסטגרם והטוויטר של דוגמניות ושחקניות) היא קבלה עצמית, לצד כוס יין. על זה אנחנו מרימות לך, סיסטר.


3. אימהות טריות לא צריכות להשוות את עצמן לאימהות הוליוודיות

אחרי לידת בתה הראשונה, לונה, כריסי לא חששה לדבר על הלחץ שמופעל על אימהות טריות לחזור מיד לגזרה. בראיון ל" US Today show", האם הטרייה סיפרה שלנשות הוליווד יש יתרון גדול כשמדובר בהשלת הקילוגרמים שהתווספו בהיריון: "למי שנמצאת תחת העין הציבורית יש את כל העזרה כדי לרדת במשקל. יש לנו תזונאיות, דיאטניות, מאמנות, ויש לנו גם זמן כי יש לנו מטפלות. יש לנו הרבה משאבים ואנשים שעוזרים לנו לחזור לגזרה. אבל אל תחשבו שזה נורמלי או מציאותי".

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

4. אם את לא אוהבת משהו בגופך, אל תתביישי לשנות אותו

לצד הקבלה העצמית, טיגן לא התביישה להודות כי כשהייתה לה בעיה עם השומן בבתי השחי שלה, היא פשוט שאבה אותו. "זה היה סוד, אבל לא אכפת לי לחשוף את זה" אמרה לאתר Refinery29; "לפני תשע שנים שאבתי שומן מבתי השחי וזה גרם לי להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמי. זה היה הדבר הכי מטומטם שעשיתי, אבל אני מתה על זה ולא מתחרטת על זה. אגב, היום השומן שוב חזר, אז אני צריכה שוב לעבור את השאיבה הזו". אנחנו מודות לטיגן על התזכורת להיות עצמנו, לאהוב את עצמנו וכן, גם לצחוק על עצמנו.

 

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on