מחשוף עמוק במיוחד תמיד מביא איתו את אתגר החזיה: איזו חזייה אפשר ללבוש שלא תפגע בלוק? איך עושים את זה נכון? קים קרדשיאן חשפה בעבר שהיא משתמשת פשוט במסקינטייפ, אותו היא מותחת מתחתית השד ועד לכתפיים, מה שמאפשר לה להשאיר מחשוף נקי ובכל זאת לקבל תמיכה לשדיים. השבוע ניסתה הדוגמנית אשלי גרהאם את הטריק, וחזה כדי לספר: זה לא עובד.

"קים ניסתה את זה, קארדי בי ניסתה את זה, אני מנסה את המסקינטייפ. אני פשוט לא יודעת איך זה אמור לעבוד", אומרת גרהאם בסרטון קצר אותו העלתה לאינסטגרם, בו היא מתעדת את הניסיון העגום: השד האחד אותו ארזה בנייר הדבק נראה מעוך למדי, והמחשוף המתקבל ממש לא דומה להבטחה הפוטוגנית של הקרדשיאנית. האם הטריק של קימי הוא בלוף?

View this post on Instagram

Please send help ( • ) ( • )

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

"אני מכירה את הטריק, וזה עובד רק עם חזה קטן. עם גדול זה לא יצליח", פוסקת ענבל יהב, בעלת בוטיק להלבשה תחתונה. "במידות די ומעלה זה בעייתי, זה לא יחזיק. החזה של קים קרדשיאן נראה עשוי, ולכן זה עובד לה".

יהב, שמספרת שהיא מלבישה מדי יום נשים לאירועים, ממליצה לבעלות החזה הגדול למצוא פתרונות יותר ארציים – ובעצם, לוותר על המחשוף. "אני תמיד ממליצה לנשים ממידה D שלא ללכת עם שמלות שחושפות יותר מדי גב או חזה, כי יש להן בעיה למצוא חזייה טובה לזה", היא אומרת. "לנשים עם חזה קטן זה הרבה יותר קל, כי יש פטמות סיליקון או קאפ סיליקון שיכולים לפתור את העניין. הבעיה מתחילה כשהחזה מעל D וחייבים לתמוך בו, במיוחד אם את יוצאת למסיבה או לאירוע שבו את מתכוונת לרקוד. לפני שאישה עם חזה כזה יוצאת לקנות שמלה או חולצה חשופה לאירוע, היא חייבת להתייחס לחזה שלה ולחשוב על זה".