אם הבחורה בתמונה נראית לך מוכרת, את כנראה ילידת הסבנטיז וגדלת על משנתו של ביל קוסבי. מדובר ברייבן סימון, הבת הצעירה מסדרת הקאלט של האייטיז "משפחת קוסבי". הקטנה הממזרית הפכה להיות גדולה ועגלגלה ולימים, כמיטב המסורת ההוליוודית, גם זו הצליחה להשיל חצי ממשקלה. אבל היא, בניגוד לקלי אוסבורן וג'ניפר הדסון למשל,  ממש לא ממהרת לשבח ולהלל את המראה המצומצם והחדש שלה. מפתיע? בהחלט. אמין? בערך.

רייבן סימון קולאז' (צילום: Paul Hawthorne, GettyImages IL)
"אנשים פתאום מסתכלים עליי לא מהסיבות הנכונות" | צילום: Paul Hawthorne, GettyImages IL

"תמיד חשבתי שאני נראית טוב"

עד לא מזמן, סימון התגאתה בקימוריה וטענה כי היא "עבה ומהממת", אולם בתצוגת אופנה שנערכה מטעם עמותת צדקה בשבוע שעבר, עלתה השחקנית בת ה-25 על המסלול והציגה פיגורה חדשה, הרבה פחות עבה, אך בהחלט מהממת. "תמיד חשבתי שנראיתי טוב גם כשאף אחר לא אמר לי כך. למעשה, היום אני לובשת בכוונה בגדים גדולים ממידותיי כי אני לא אוהבת את האופן בו אנשים נועצים בי מבטים", אמרה בראיון לדיילי מייל. לדבריה, 17 הקילוגרמים שהשילה מזמינים איתם תשומת הלב שגורמת לה לחשוב שאנשים רוצים אותה מהסיבות הלא נכונות.

אין תמונה
התחילה מוקדם. רייבן סימון בימי "משפחת קוסבי"

העלייה המשמעותית במשקל החלה כאשר כיכבה בתוכנית " That’s So Raven". לדבריה, כשהיא בלחץ, היא פונה לאוכל. היא גם יודעת לומר שהגנטיקה במשפחתה גורמת לה להבין שלא כולן נולדו להיות רזות. "הייתי שמחה אם תעשיית הוליווד הייתה מוכנה ומסוגלת להבדיל בין בחורה עגלגלה, לבחורה בעודף משקל, כמו גם בין בחורה רזה לחולה ואנורקטית", כתבה בבלוג שלה ב-2008.

רייבן סימון (צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL)
לא מרגישה בנוח עם המראה החדש? לא לגמרי קונות את זה | צילום: Stephen Lovekin, GettyImages IL

"מתאמנת על בסיס קבוע ומאמינה בעצמי"

אז מה גרם לה בכל זאת להשיל ממשקלה? ובכן, סימון עצמה מדברת מעט מאוד על התהליך שעברה. מה שכן, היא ציינה כי מדובר היה בשינוי אורח חיים ."אני בריאה היום, מתאמנת על בסיס קבוע, מאמינה בעצמי וחושבת שאני יפה וכנראה שגם הרבה פחות מתוחה. מה שגורם לי שלא למצוא נחמה באוכל". יופי של קונספט.

>> למה נשים מסתפרות אחרי פרידה?