כשחושבים על הצעת נישואין בדרך כלל מדמיינים הצעה מרגשת ורומנטית. אבל לצעירה מבריטניה היה זה רגע משפיל, לאחר שבן זוגה התנה את רצונו להתחתן איתה בכך שתרד במשקל. הזוג יחד כבר תשע שנים ויש להם כבר שני ילדים. המשקל שלה נובע, לדבריה, מכך שילדה את בנה השני לפני כחצי שנה.

"חברה הגיעה אלינו אתמול ודיברנו על כך שמישהו שאנחנו מכירים התחתן. החברה שאלה אותי מתי תורי", היא תיארה באתר Mumsnet, "חבר שלי ענה לה: 'אמרתי לה שאני אציע כשהיא תרד במשקל'". לדבריה, התנאי הזה לא הפתיע אותה. "הוא אמר לי את זה בעבר אבל התעלמתי מזה. כשהוא אמר את זה שוב הבנתי שהוא באמת התכוון לזה וזה כאב לי מאוד", היא כתבה.

באותו הרגע החברה לא הגיבה לדבריו. "הרגשתי שהיא קצת מובכת ואחרי שהיא עזבה היא שלחה לי הודעה כדי לראות מה שלומי", היא סיפרה, "בסך הכל חשבתי שהקשר שלנו הוא בסדר, אבל ברור שעכשיו יש לי ספקות לגבי הכל".

על אף העלבון הבחורה שיתפה כי היא תוהה אם הגזימה בתגובתה. "חלק אחד בי חושב שאולי זאת הדרך שלו לנסות לדרבן אותי לרדת במשקל, ושהוא חושב שהוא נותן לי סוג של בעיטה בתחת ומנסה לעזור לי", היא הסבירה, "או שמדובר בהפרעה מוחלטת ואני צריכה לשקול אם אני רוצה להיות אתו, שלא לדבר על להתחתן אתו".

הגולשים כמובן מיהרו להגיב, ולחלקם היו הצעות משעשעות: "את רוצה לרדת במשקל? את יכולה מהר מאוד לאבד 90 קילו", כתב גולש אחד ואחר הוסיף: "תאבדי 80 קילו של בשר מיותר כשתזרקי אותו מיד".