כשחברת האופנה יוניברסל סטנדרט גייסה את לשאוניי סטיוארט, צעירה בת 22, ליום צילומים, היא הייתה מבועתת. "הייתי הכי גדולה מבין כל הדוגמניות שהצטלמו ביום הזה", סיפרה בראיון לאתר ה-HuffPost, "הייתי ממש מבוהלת. הרגשתי שאני לא יודעת איך אני הולכת לעשות את זה, חשבתי שאני עומדת להתחיל לבכות". אבל כשעמדה סוף-סוף מול המצלמות, לבושה בתחתונים ובגופיה בלבד, סטיוארט הרגישה פתאם אחרת. "הרגשתי מאוד מועצמת, ממש טוב עם איך שאני נראית. אף אחד לא נטפל אליי או שפט אותי, וזה לא מצב שאני רגילה אליו.  ציפיתי שכולם שם יסתכלו עליי מוזר או יעירו הערות על איך שאני נראית בהשוואה לאחרות".

סטיוארט, שלובשת מידה 52 ומתחזקת חשבון אינסטגרם עתיר עוקבים, רגילה לקבל תגובות עוינות ופוגעניות. ובכל זאת, כשראתה את תוצאות יום הצילומים והסתכלה בפעם הראשונה בתמונה שלה, היא מודה שהיה לה קשה בהתחלה לראות בה את היופי. עד כמה שנהנתה על הסט - היא הרגישה לא בנוח עם הצילום הסופי, בכתה והתחרטה. "אמרתי שאני בדרך כלל מצטלמת בזוויות יותר מחמיאות, ואז חבר אמר לי שאין דבר כזה 'מחמיא'. כל אישה תהיה יפה בכל זווית, ו'מחמיא' זה רק בולשיט שאומרים כדי לגרום לאנשים גדולים להרגיש רע עם עצמם. זו מילה שאני לא משתמשת בה יותר מאז.

"לראות את התמונה שלי גרם לי להבין כמה זה חשוב בשבילי להיראות ולא להתחבא. כל המחמאות והתגובות שקיבלתי מנשים שאמרו שהן נראות כמוני וכמה היה להן חשוב לראות את הצילום הזה גרמו לי להרגיש הרבה יותר טוב. יש לי את האפשרות להראות לעולם איך נראית אישה במידה 52. אני חייבת לעשות את זה. אסור לי לפחד להראות איך זה נראה".

View this post on Instagram

shot by ronan

A post shared by La’Shaunae (@luhshawnay) on

View this post on Instagram

“you will never be an actual model” “you’re no duckie thot or naomi campbell” “you’re too big and poorly shaped even to be a fat model” “give up and just get a local part time job because not everyone can model” “no one will ever take someone your size seriously in that industry” “try changing your image because right now you are just unpolished and messy” (actual messages sent to me from people last year) now look at me. this is only the START. i am going to be on so much covers soon, watch.

A post shared by La’Shaunae (@luhshawnay) on