סינדי קרופורד - לפני ואחרי (צילום: צילום מסך מאתר dailymail)
איך נפלו דוגמניות לסכין המנתח. סינדי קרופורד משתנה לנו | צילום: צילום מסך מאתר dailymail

לסינדי קרופורד אין בעיה עם שיפוצים קוסמטים, וזה ממש לא סוד. למעשה היא הראשונה שתודה שבוטוקס, הזרקות וויטמינים וקולגן עוזרים לה לשמור על מראה צעיר. "כל עוד את לא משתמשת בהם כדי לשנות את הפרצוף שלך, אני חושבת שזה בסדר", אמרה בראיון לא מזמן. אם כך, כנראה שהשיפוץ הקוסמטי האחרון שגרם לפניה להיראות קפואות ומשותקות ובעיקר לא טבעיות הוא ממש בסדר מבחינתה. אז זהו שמבחינתנו הוא קצת פחות.

מהו סוד האנטי אייג'ינג שלך?

קרופורד נצפתה השבוע במשחק כדורסל בלוס אנג'לס לצד בעלה רנדי גרבר, עם עצמות לחיים של צעירונת ומצח נטול דאגות. אבל כשאת בת 45, זה בעיקר נראה עשוי ומזויף. האירוניה היא שלקרופורד יש ליין טיפוח עור משלה, Meaningful Beauty, המציין כי הוא טומן בחובו את "סוד האנטי אייג'ינג של סינדי". אנחנו לא רוצות להרוס לה את המכירות, אבל לא נראה לנו שבקרמים האלה טמון את הסוד האמיתי שלה.

אז איפה כן? לדברי ניק פרסיבל, מנתח פלסטי מפורסם בבריטניה, קרופורד עברה מספר הזרקות של חומר מילוי. "ניתן לראות שעצמות הלחיים שלה מודגשות היטב. כמו כן, אין קמטים בין גבותיה, כנראה שהוזרק בוטוקס לאזור זה. אך סביב העיניים אין לה בוטוקס כלל - ניתן לראות את עודף העור תחת העפעפיים התחתונים שלה וגבותיה נמוכות מבעבר".

אין תמונה
מי צריך ניתוחים כשיש פוטושופ? סינדי קרופורד עושה את מה שהיא עושה הכי טוב

החזירה לעצמה את "משולש הנעורים"

השאלה היא האם לסינדי קרופורד, ה-סופרמודל שכיכבה על כל שלט ומגזין רענן בניינטיז והייתה סמל השומה במשך עשור שלם הייתה בכלל אופציה "להזדקן" בכבוד? לפי בן בהנאם, רופא עור אמריקאי, לא ממש. הוא מסביר כי בימי הזוהר, התברכה היפה ב"משולש היופי": כאשר הכוונה היא למשולש שנוצר על ידי התחקות אחר קו דמיוני מצד אחד של הלחי, אל הלחי השניה ומשם לאזור הפה והסנטר. "בפנים צעירות, עצמות הלחיים גבוהות באופן טבעי , קו הלסת הוא רך אך מוגדר ותווי הפנים יוצרים מעיין משולש בין הפה ועצמות הלחיים. ככל שעוברות השנים, פינות השפתיים נשמטות מטה, עצמות הלחיים יורדות והופכות שטוחות. עם השנים הפנים מקבלות מראה מלבני יותר ומאבדות את משולש הנעורים. וזה מה שקרה לסינדי", טוען בהנאם. 

>> סינדי לא לבד, וחבל שכך: מה קרה לשפתיים של מג ראיין וגולדי הון

 

מה דעתך על השינוי הקוסמטי של סינדי קרופורד? תעשי לייק ושתפי אותנו