קיילה איטסינס היא אחת מאושיות הפיטנס המצליחות באינסטגרם. עם 12.5 מיליון עוקבים ואפליקציית כושר מצליחה, היא מלהטטת בהצלחה גדולה בין גידול התינוקת החדשה שלה, לניהול אמפריית כושר בשווי מיליוני דולרים. בעמוד האינסטגרם שלה, לצד תרגילים ואימונים קצרים וחינמיים, היא חולקת מדי פעם עם העוקבות והעוקבים שלה טיפים לטיפוח עצמי וחיים בריאים.

לאחרונה התראיינה איטסינס לפודקאסט של מגאזין Women's Health, שם החליטה לחלוק עם המאזינות והמאזינים של הטיפ שלה לשמירה על עצמה: "מבחינתי אחד הדברים הכי חשובים הוא לתעדף במקום גבוה זמן לפעילות גופנית. זה חשוב גם לבריאות הפיזית אבל גם לבריאות הנפשית. התמדה באימונים חשובה לא פחות ואפילו יותר מכל שגרת טיפוח אחרת שמוכרים לכם".

בהמשך הוסיפה איטסינס טיפים נוספים לכל מי שמרגישות שהן קצת מזניחות את עצמן: "לדאוג לעצמך ולטפח את עצמך זה לקום מהמיטה, זה להתקלח, זה לצחצח שיניים ולהתאמן. לצאת מדי פעם מאיזור הנוחות שלך ולעשות משהו שתודי לעצמך עליו בעתיד. אתן לא צריכות מסיכת פנים יקרה - פשוט תגיעו לאימון ותהפכו את זה לשגרה שאתן לא יכולות לחיות בלעדיה".

View this post on Instagram

A post shared by KAYLA ITSINES (@kayla_itsines) on

למי שתוהות איך בדיוק לעשות את זה היא מסבירה: "את צריכה למצוא ספורט שאת אוהבת. בין אם זו הליכה, אימון של חמש דקות, נסיעה באופניים - זה באמת לא משנה. האהבה שלך לתחום היא שתעזור לך להתמיד. מוטיבציה זה לא מספיק כי היא חולפת, צריך לאהוב את התחום ותמיד טוב להציב מטרה". 

טיפ נוסף שהיא חלקה הוא לשריין לעצמך זמני אימון קבועים: "אנחנו נשים עסוקות, אמהות, עובדות, יש לנו עניינים. כדי לא לפספס אימון אני ממליצה לשריין בלוח הזמנים זמנים קבועים לאימונים לאורך השבוע זו הדרך הטובה ביותר להתחייב".