אם תביטו בפניה של קייט קווין, יש להניח שתעריכו נכון את גילה האמיתי שהוא 25, אך גופה הוא כשל ילדה קטנה: גובהה 140 סנטמיטר בלבד והיא שטוחת חזה. "מספיק להסתכל עליי כדי לראות שאני מעוכבת התפתחותית. אני לא מתאימה למידות של נשים בוגרות, שלא לדבר על לרכוש חזייה. אנשים בוהים בי וזה ברור לי למה: אני לא בגוף שבו אני אמורה להיות".

קייט קווין (צילום: צילום מסך מאתר 3player)
לא מרגישה בתוך גופה שלה. קייט קווין בת 25 בגוף של בת 14 | צילום: צילום מסך מאתר 3player

קווין אובחנה רק לפני כשנתיים כלוקה בתסמונת הקיימת אצלה עוד מלידה. תופעה נדירה הנקראת "תסמונת רגרסיית הזנב" (CRS) אשר גורמת לעמוד השדרה התחתון והרגליים לא להתפתח כראוי. הסיכויים לחלות בתסמונת המדוברת היא 1 ל-25,000 לידות וקווין היא האישה היחידה באירלנד שסובלת מהבעיה. מלבד עמוד השדרה הלא מפותח, קווין נולדה עם סיבוכים נוספים: מחסור בשסתום מרכזי בלב וכליה שהייתה חבויה באגן הירכיים שלה.

"לעולם לא אמצא אהבה"

מאז שהיא צעירה, קווין הבינה שמשהו בגופה לא מתפתח כמו שצריך. המבוכה והבושה מהמצב גרמו לה בעיקר להתחבא ולהמתין  ולקוות שהזמן יעשה את שלו. אך דבר לא קרה והיום מבינה הצעירה שהסיכוי להתבגרות טבעית הולך ופוחת. "בגיל 14 היה לי קשה אבל חשבתי שזה פשוט עיכוב נורמלי בהתפתחות. עכשיו, בגיל 25, אני תוהה האם זה מאוחר מדי בשבילי?", אמרה קווין בראיון ל-The Morning Show.

אישה ילדה קייט קווין (צילום: צילום מסך מתוך the morning show)
החברות התפתחות, היא נשארה בגוף של ילדה. קייט קווין | צילום: צילום מסך מתוך the morning show

אחד החששות הגדולים של קווין הוא שהיא לעולם לא תוכל למצוא אהבה, אלא אם תהפוך ל'אישה אמיתית'". והיא בהחלט מנסה להפוך לאחת כזו. מגיל 14 היא עוברת ממרכז טיפולים אחד למשנהו, ללא הועיל. היא ניסתה את כל בתי החולים המובחרים באירלנד, אך עדיין לא מצאה פתרון לבעיית ההתפתחות שלה. בגיל 23 נשלחה למומחה לטיפולים הורמונליים, שהסביר לה כי הסיבוכים שחוותה בלידתה הותירו טראומה בגופה ועל כן יש לשים קץ לתהליך ההתפתחות הטבעית. היא החלה טיפולים הורמונליים כדי "לאתחל מחדש" את המערכות, אך גופה לא מגלה שינוי. היא מקווה שפרסום המקרה שלה יעודד רופאים למצוא פתרון עבורה.

הסיבה שהחליטה לחשוף עכשיו את המקרה שלה אינו סתמי. "על אף שמדובר בבעיה מאוד אישית, החלטתי להפסיק להתחבא. אני מתמודדת עם הבעיה הזאת  כל כך הרבה שנים, ועדיין לא קיבלתי תשובות מאף רופא. ברור לי שאם לא אקבל מענה לבעיה, לא אזכה לחיות את החיים שאני רוצה וראוייה להם. אני חושבת שאני זכאית לטיפול, או לכל הפחות לתחקר ולהבין מה הבעיה שלי".

>> איך נראית האישה המושלמת בעולם?