דיאנה אנדרוז מלונדון, היא אתלטית מוכרת בממלכה הבריטית. אך הפעם, הבאדיבילדרית המפורסמת הצליחה לעורר סערה כשהשפילה מתאמנת במכון הכושר, פרסמה תמונה שלה צועדת על ההליכון והעליבה את מבנה הגוף שלה ברשתות החברתיות. 

דיאנה אנדרוז (צילום: צילום מתוך Facebook, KateRiep_Godbye)
דיאנה אנדרוז | צילום: צילום מתוך Facebook, KateRiep_Godbye

אנדרוז, שהואשמה בבודי שיימינג (ודי בצדק) לא רק פרסמה את התמונה ללא רשותה של המתאמנת, אלא גם הוסיפה לה את הכיתוב "ידיות אהבה", כשהיא מתייחסת לקימורים של המתאמנת ובפוסט נוסף כתבה: "היא כבר מזמינה המבורגרים במשלוח", כיוון שהחזיקה את המכשיר הסלולארי שלה.

אלפי המעריצים של אנדרוז, פחות השתעשעו מהבדיחה האכזרית האשימו אותה בביוש גוף וקראו לה: "אישה טראגית שרומסת את מי שמנסה לרדת במשקל". כעבור זמן קצר ובעקבות הטוקבקים, חסמה אנדרוז את חשבון הפייסבוק שלה. 

השפלה במכון הכושר (צילום: snapchat)
"ידיות אהבה" | צילום: snapchat

לצערה הבאדיבילדרית המפורסמת, הבדיחה הגרועה שלה כבר שותפה בקבוצות תמיכה לנשים בתהליכי הרזיה שנפגעו גם הן בשם המתאמנת הנלעגת. "זו הסיבה שרוב הנשים שונאות ללכת למכון הכושר, כשהן רק מנסות להרגיש יותר טוב עם עצמן", כתבו הפעילות בקבוצה. 

בעקבות הביקורת, אנדרוז פרסמה התנצלות בסופו של דבר. הפעם - בחשבון הסנאפצ'ט שלה: "אני טעיתי עם הבדיחה המטופשת הזו. לא התכוונתי לבייש אותה, לפגוע בה או לא לכבד אותה", כתבה ל-17,000 העוקבים שלה. התנצלות נוספת פורסמה גם בפייסבוק שלה, כשהסבירה שהיא רק רצתה לצחוק על המתאמנת שמשתמשת בטלפון במהלך הצעידה על ההליכון. 

השפלה במכון הכושר
"מתערבת שהיא מזמינה המבורגרים"

בינתיים, עמותת הכושר ופיתוח הגוף בבריטניה, שנותנת חסות לתחרויות של אנדרוז, גינתה את המעשה והסירה את המימון שלה כאמצעי ענישה נגדה. מה שיקשה עליה להמשיך להתחרות בעתיד. כי להעליב אישה אחרת, זה פשוט אכזרי ולא משתלם.