קלוז אפ על כרס גברית (צילום: Suzanne Toro, Istock)
חכי רגע בובה, אני רק מסיים פה ובא אלייך | צילום: Suzanne Toro, Istock

כרס הבירה של הגבר שלך מסתירה לך את הטלוויזיה, שלא לומר מורידה לך את החשק המיני? ברכותינו. את האישה הכי מסופקת במיטה.זה מאוד מפתיע, אבל אולי נכון: מחקר טורקי חדש מגלה כי גברים שסובלים מעודף משקל, כזה שבא לידי ביטוי בעיקר בבטן מרשימה, מתנים אהבה הרבה יותר טוב מכל הגברים הרזים והדחליליים. אז בפעם הבאה שהגבר שלך חם על מנת פלאפל+סביח+צ'יפס, תני לו, זה ישתלם לך.

זבנג וגמרנו: לא בקרב חובבי הפאסט פוד

המחקר בחן את הקשר בין סקס אל מול ה-BMI, המדד שבודק את היחס בן הגובה למשקל הגוף, ובדק  100 גברים שהתלוננו על תפקוד מיני לקוי במיטה לעומת 100 גברים שטענו שהכל נפלא בין הסדינים. התוצאה: גברים עם BMI גבוה (כן, שמנים) החזיקו מעמד 7.3 דקות יותר במיטה, בעוד שכל הסקינים תקתקו תוך שתי דקות. כן כן, חובבי האוכל המהיר עקפו את חובבי הבריאות בלא פחות מחמש דקות, ויודעת כל בחורה שזהו הישג מרשים. בשורה לא נעימה נוספת לגברים הרזים: המחקר גן הראה שרבים מהם סובלים משפיכה מוקדמת. מה שמסביר את תופעת שתי הדקות וגמרנו.

במחשבה ראשונה, נדמה כי נתוני הסקר טועים ומטעים ונוגדים את האינטואיציה הנשית ארוכת השנים. אחרי הכל, כיצד גבר שאינו שומר על תזונה נכונה ואורח חיים ספורטיבי מסוגל לשמור את עצמו זמן כה רב במיטה, הרבה יותר מחבריו "הבריאים"? ובכן, החוקרים טוענים כי סוגיית התפקוד המיני הגברי במיטה מורכבת הרבה יותר. לטענתם, לגברים בעלי כרס בירה שומנית למדי, יש יותר מן ההורמון הנשי אסטרדיול, שעוזר להם לרסן את האורגזמה.

גבר בלי חלק עליון (צילום: wrangel, Istock)
אתה הורס, אבל רזה מדי. סורי | צילום: wrangel, Istock

7.6 דקות במיטה או גבר שרירי עם קוביות?

אז מה קובע - הגודל או האיכות? כי עם כל הכבוד ל-7.6 דקות של גבר פעיל במיטה, האם אנחנו מוכנות לשאת משקל כבד מעלינו? או שמא עדיף לנו כבר גבר במשקל נוצה שעושה לנו את זה, אבל גומר לפני שהספקנו להגיד "אלוהים, אתה הכי גרוע שהיה לי במיטה"? אם לחשוב על זה לעומק, יכול להיות שאותו גרגרן עם כרס בירה נשמע לנו פתאום מאוד מאוד סקסי.

>> קרב תרנגולים: למי יש כרבולת גדולה יותר - עוז זהבי או יהודה לוי?