אם יום אחד איימי שומר תכנע ללחצים ותעשה דיאטה מטורפת, זה יהיה מאוד מבאס - לא בגלל שנקנא בגזרה החדשה חלילה, אלא בגלל שכרגע היא כנראה הדוברת הכי מגניבה, הכי כנה והכי גירל-פאוור של כל נושא הדימוי גוף. וגם הפעם סופר-איימי יוצאת נגד הטרולים הרשעים שמעירים לה מבנה הגוף שלה, שאוי-יו-יו הוא לא כמו של ג'יזל. 

השבוע הופצו בכמה אתרים בעולם תמונות פפרצי של שומר מחופשתה בהוואי, כשהיא רוחצת בים עם החבר הנגר החתיך שלה, בן הייניש. כמובן שהמבקרים מטעם עצמם ברשתות החברתיות העירו על המשקל שלה ואמרו כל מני דברים טובים. שומר לא נשארה חייבת. היא לקחת את אחת התמונות, העלתה אותה לאינסטגרם וכתבה כך:

"בוקר טוב לכל הטרולים, אני מקווה שתמצאו אושר בחיים שלכם באמצעות תקשורת אנושית, ולא מכתיבת מילים רעות לזרים שמעולם לא פגשתם שהצליחו לעורר בכם תחושות בדידות וחוסר אונים. ככה אני נראית, אני מאושרת! אני חושבת שאני נראית חזקה ובריאה, וגם כמו מיס אגאת'ה טראנצ'בול (המנהלת מהסרט "מטילדה"). נשיקות".

אין תמונה
ועוד כמה

נראה ששומר עברה לא מעט מאז שהפכה לאחת הנשים הכי מצחיקות והכי מצליחות בארה"ב. רק לפני שנה היא לא הצליחה לעצור את הדמעות כאשר נשאלה על סדנת "אופנה מעצימת נשים" שהנחתה. "זה נושא מאוד רגיש, זה מאבק שניהלתי כל החיים, במיוחד לאור הכניסה לתעשיית הבידור. אני לא יכולה להופיע אם אני לא מרגישה בנוח עם עצמי. היו פעמים שפשוט רציתי לפרוש ולהגיד, 'טוב, אני לא אעשה סטנד-אפ הלילה'". נראה שמאז היא גם הסתדרה עם הבגדים (בין היתר הודות לסטייליסטית שלה) וגם עם הגוף הנהדר שלה.