אין תמונה
מתחילים להצליח. נקודות פלוס

כולנו יודעים שלאכילה המופרזת גורמים רבים וביניהם הרגלים, מצב רוח, חברה, כסף ועוד. התרגלנו לאכול לאו דווקא בגלל שצריך או בגלל שגופינו באמת מרגיש רעב למזון. אנו אוכלים מסיבות שונות ולכן רבים כל כך מאיתנו נמצאים במשקל עודף. לכן, בכדי לעשות שינוי, בכדי להצליח בתהליכי הרזיה ולשמור על משקל תקין, חשוב לקחת בחשבון את מגוון הגורמים המשפיעים ולתת להם מענה תזונתי והתנהגותי.

שומרי משקל, WeightWatchers Inc, מחדשת את תכניותיה באופן תדיר על בסיס מחקרים בתחומי התזונה, הבריאות וההתנהגות. השיטה החדשה, שיטת "נקודות פלוס", הנה תכנית כוללת להרזיה שבבסיסה עומדים העדכונים האחרונים בתחום מדעי התזונה וההתנהגות. התכנית החדשה מציגה גישה חדשה למזון ולהרזיה, במסגרתה ניתן לקבל את כל הכלים התזונתיים וההתנהגותיים שנדרשים לך בכדי להצליח בתהליך, לאורך זמן.

אנו יודעים שמזון איננו רק קלוריות ושמספר הקילוגרמים שמוצגים על המשקל הנם תוצאה של גורמים רבים; חברתיים, נפשיים, התנהגותיים וסביבתיים. מתוך כך פותחה שיטת "נקודות פלוס". שיטה שנותנת מענה לכלל הגורמים המשפיעים על המשקל ועל הבריאות. השיטה פותחה על סמך מחקרים מדעיים ואף נבחנה במחקרים קליניים.

שומרי משקל ישראל משיקה בימים אלו את "נקודות פלוס - גישה מהפכנית לאוכל ולהרזיה". בכך מצטרפת ישראל לסניפי החברה באירופה ובארצות הברית, בהם מיושמת התכנית בהצלחה רבה עם גידול משמעותי בכמות המשתתפים מזה כשנתיים. מאסיפת נתונים וממחקרים קליניים שבוצעו לבחינת השיטה החדשה, עולה כי אכן הגישה החדשה עוזרת למיליוני מרזים ברחבי העולם לרזות בהצלחה, תוך כדי הקניית הרגלי חיים בריאים ושמירה על ההישגים לאורך זמן.

הגישה החדשה מאפשרת לך יותר גמישות, יותר אוכל, יותר חופש, יותר בריאות ויותר כיף, תוך כדי שמירה על תהליך הירידה או השמירה על המשקל.

אין תמונה
החיים האמיתיים. לרזות ולהינות מהחיים
בבסיס התכנית

היתרון הבסיסי של שיטת "נקודות פלוס" הנו בהבנה שגורמים רבים משפיעים על משקל הגוף. הבנת מכלול הגורמים ותרגומם לשיטת הרזיה מבטיחים הצלחה אמיתית ולאורך זמן.

התכנית מבוססת על:
- מפגשי תמיכה שבועיים, אותם מעבירים מדריכים שהצליחו בעצמם בתהליך ההרזיה, התנסו בתכנית החדשה ולכן תומכים בצורה הטובה ביותר בחברי הקבוצה, באמפתיה, בהבנה ובגובה העיניים.

- נוסחה חדשה המתבססת על הבנת השפעת מכלול רכיבי התזונה על ההרזיה – מחקרים עדכניים מראים שלסיבים, חלבונים, שומנים ופחמימות השפעה שונה על תהליך ההרזיה. נוסחת נקודות פלוס מתבססת על שקלול מרכיבים אלו בהתאם להשפעתם על התהליך.

- מגוון כלים נוספים לתמיכה בתהליך ההרזיה מתוך ההבנה כי ישנם גורמים נוספים, חברתיים, נפשיים וגופניים, שמשפיעים על משקל הגוף ועל תהליך ההרזיה. בין הכלים ניתן למצא דרך לתרגום פעילות גופנית לנקודות פלוס, תקציב שבועי שמהווה רשת בטחון השומרת אותנו במסגרת ועוזרת למניעת איבוד שליטה, תקציבים מיוחדים וזולים למזונות בריאים ועוד. כלים אלו מספקים תמיכה ונותנים מענה לצרכים האופייניים לאנשים בעודף משקל בתהליך של דיאטה.

- מסגרת חיזוק אישית לתהליך הבנויה על זיהוי יכולות פנימיות החשובות לתהליך ההרזיה וחיזוקם באמצעות שלושה כוחות – הכח לארגן את הסביבה, הכח לבחור נכון והכח לתכנן.

יתרונות התכנית

"נקודות פלוס" מציעה תכנית הרזיה שנותנת לך יותר – יותר אוכל, יותר בריאות, יותר חופש ויותר כיף.

יותר אוכל – הגישה החדשה לאוכל ולהרזיה מאפשרת לך לאכול מגוון רחב יותר של מזון דרך עידוד בחירת מזונות משביעים, ניקוד 0 לרוב הירקות והפירות ודרך לצבירת נקודות נוספות באמצעות ביצוע פעילות גופנית. השיטה החדשה מאפשרת גמישות רבה יותר בהרכבת התפריטים היומיים, היא נותנת מגוון רחב, חופש רב יותר בבחירות ומביאה אותנו להצלחה בהרזיה ובשמירה על המשקל התקין לאורך זמן.

יותר בריאות – הגישה החדשה מעודדת בחירה בריאה יותר בזכות הנוסחה החדשה, ניקוד "זול" לירקות ולפירות, באמצעות קטגוריית מזונות על שמסמנת את המזונות הבריאים יותר ובאמצעות תמריצים לאימוץ חיים פעילים ובריאים יותר כבר בתחילת הדרך.

יותר חופש – "נקודות פלוס" מעניקה לך מבחר גדול של תקציבים, המאפשרים לך להמשיך ולחיות את החיים האמיתיים תוך כדי בילוי והנאה במקביל לתהליך הרזיה מוצלח ללא ייסורי מצפון. תקציבים אלה נותנים לכל אחד ואחת את החופש לבחור לאכול את העדפתם האישית.

יותר כיף - הגישה החדשה לאוכל ולהרזיה ע"פ "נקודות פלוס" מתבססת על התובנה ש"דיאטה" לא חייבת להיות עבורנו "עונש". לכן, התכנית נותנת מענה לאירועים, חגים ושמחות ושומרת אותנו בתהליך ההרזיה בדרך מתחשבת ומהנה. התכנית אף מעודדת חיים פעילים, דבר המביא לעלייה במצב הרוח וגורם לשליטה טובה יותר באכילה.

יותר תוצאות - המרזים בשיטת נקודות פלוס מעידים על שיפור בתחושות הגוף, ההרגשה והחיוניות הכללית. השיטה החדשה מזמנת יותר תוצאות בזכות מדריכים מובנים להתחלה טובה ומבטיחה, עידוד לחיים פעילים כבר מההתחלה ושלל כלים שתומכים בך לאורך הדרך.

השיטה מיושמת בעולם בהצלחה מרובה כבר למעלה משנתיים ונבחנה על ידי רשויות הבריאות האמריקאיות, שמצאו אותה כתכנית ההרזיה המובילה בעידן שלנו.

_OBJאז איך זה עובד בפועל?

כמו בכל התכניות של שומרי משקל לאורך השנים, גם התכנית החדשה – "נקודות פלוס" ניתנת במסגרת מפגשי תמיכה שבועיים. בקבוצה ניתנת ההזדמנות להתחזק, לחזק, ללמוד וליהנות מתהליך הרזיה בריא וידידותי. מחקרים מראים כי חברי שומרי משקל המתמידים להגיע למפגשים השבועיים, הם אלה המרזים בקצב מהיר יותר ושומרים על הצלחתם לאורך זמן. מפגשי התמיכה מעניקים לחברים כלים וידע, המעצימים את יכולותיהם ומעניקים כוח להתמודד בהצלחה עם תהליך ההרזיה. המפגשים מועברים על ידי מדריכות שרזו בהצלחה על פי שיטת שומרי משקל, והחברים האחרים בקבוצה מהווים מודל לחיקוי ומקור לידע ותמיכה.

לסיכום,
"נקודות פלוס" היא גישה שמשתלבת באורח החיים הדינמי של האדם בעולם המודרני, באתגרים ובצרכים גופניים-נפשיים המלווים את תהליך ההרזיה. הגישה מביאה לתהליך ידידותי המשתלב בקלות בחיי כל אחד מאיתנו ומביא להצלחה בהרזיה ובשמירה על משקל תקין לאורך זמן.

לפרטים נוספים אודות תכנית "נקודות פלוס"