יודע כל הורה שאין דבר משמח יותר מלחבק את ילדייך חיבוק דב גדול. רייצ'ל ג'וינט, אם לשניים, לא זכתה לאושר הזה. היא פשוט הייתה גדולה מדי להעניק חיבוק שלא יחנוק או יסגור על ילדיה המאומצים, ג'וזף בן ה-11 ומייגן בת ה-9. שבורת לב, החליטה האם האוהבת, מורה בעיסוקה, שלא עוד. ובמקום למצוא נחמה באוכל - החלה בדיאטה. במשך 16 חודשים של שינוי תזונתי ואימוני כושר, השילה ג'וינט 63 קילו ממשקלה, והיום היא הבעלים המאושרים של 57 קילו בלבד. מיותר לציין שהיא לא מפסיקה לחבק את מי שרק אפשר.

רייצ'ל ג'וינט (צילום: MailOnline)
"אמא אני לא יכולה לחבק אותך". רייצ'ל ובתה לפני | צילום: MailOnline

"אמא, אני לא מצליחה להקיף אותך בחיבוק"

מלבד חיבוקים, ג'וינט בת ה-39 מסוגלת כעת גם לשחק עם ילדיה ללא כל קושי או מגבלה. "מייגן נהגה לומר כל הזמן: 'אמא, אני לא מצליחה לחבק אותך'. זה פשוט מוטט אותי. אבל היום אני רצה איתה ואפילו משיגה אותה, מה שמשמח אותה אבל גם מעצבן אותה", אומרת ג'וינט.

רייצ'ל ג'וינט (צילום: MailOnline)
"בעלי היה נפלא לאורך כל הדרך". רייצ'ל ומשפחתה | צילום: MailOnline
רייצ'ל ג'וינט (צילום: MailOnline)
עוקפת את ילדיה בסיבוב. המהפך של רייצ'ל | צילום: MailOnline

עוד מוסיפה כי היא מרגישה חצי מגילה הביולוגי. "אנשים עוצרים אותי ברחוב ואומרים שאני נראית מצוין". מאז שהיא זוכרת את עצמה, נאבקה ג'וינט במשקל. את המסה הגדולה של הקילוגרמים הוסיפה לעצמה בעקבות הריון חוץ רחמי. ככל שגדלה, החלה לפתח חרדות וחששות, ונמנעה מלצאת לאירועים חברתיים. המצב גם הידרדר שכן עודף המשקל החל לתת אותותיו גם על מצבה הבריאותי. "הייתי חייבת לעשות משהו כי הדבר נעשה רע ומפחיד מרגע לרגע". כל אלה הביאו את ג'וינט לעשות מהפך.

רייצ'ל ג'וינט (צילום: MailOnline)
"פעם ראשונה בחיי שאני לא שמנה". רייצ'ל אחרי | צילום: MailOnline
רייצ'ל ג'וינט (צילום: MailOnline)
המהפך של רייצ'ל. לפני ואחרי | צילום: MailOnline


"זאת הפעם הראשונה בחיי שאני לא שמנה, ואני מרגישה שזכיתי בחיי מחדש. בעלי היה נפלא לאורך כל הדרך ומעולם לא התלונן על המראה שלי, אבל עכשיו הוא מצהיר בפני כולם שהוא זכה באישה חדשה".

>> התנזרה ממראה במשך שנה