לפי התפיסה הרווחות, לנשים יש שתי אפשרויות: או שאת אגס או שאת תפוח. אז קודם כל, את לא צורת ישבן. אישה לא מוגדרת לפי הישבן שלה. דבר שני: לפי הפלסטיקאי ד"ר מתיו שולמן הסביר לקוסמו שיש למעשה חמש צורות. והבחור יודע על מה הוא מדבר, בכל זאת: נחשף ליותר מחמישים אלף ישבנים נשיים במהלך חייו. אז איזה צורת ישבן יש לך ואיזה סוג של תחתונים הכי יחמיאו לו.

קראי גםבעולם מסתובבים 7 סוגי שדיים. איזה לך יש?

ישבן בצורת לב הפוך

הלב ההפוך הוא ישבן עגול, אבל כזה שנכנע לכוח המשיכה. כלומר - הקימור שלו הוא כלפי הירכיים, והוא מלא יותר בחלק התחתון. 

הכי נוח: בגלל שהישבן והירכיים שלך מלאים או עגולים, ותפוחי הישבן ממוקמים יחסית למטה, לא בטוח שגזרת תחתונים גבוהה תספק לך כיסוי מלא של הישבן, ולכן הכי כדי ללכת על תחתונים בגזרת מכנסונים או תחתוני ביקיני (רצועות צרות בצדדים) עם גזרה נמוכה. אם את חוששת ממראה נפול, שימי לב שהתחתונים חושפים קצת מתפוחי הישבן - ולא מכסים אותם לחלוטין.

סוגי ישבן
לב הפוך | עיבוד: סטודיו mako

ישבן עגול

זאת כנראה צורת הישבן הכי נחשקת (על ידי נשים - כך לפחות טוען הפלסטיקאי). הישבן העגול הוא ישבן מלא ויחסית גבוהה, כמו זה של קים קרדשיאן, ג'יי לו וביונסה. 

הכי נוח: ישבן עגול מצריך בד נוסף בחלק האחורי, אחרת הישבן מושך את כל התחתונים ויוצר מעין וודג'י קדמי (מה שנקרא כפ"ק). לכן, התחתונים הטובים ביותר הם חוטיני, תחתוני טנדה, מכנסונים ותחתוני "בנים" נמתחים.

סוגי ישבן
ישבן עגול | עיבוד: סטודיו mako

ישבן מרובע

ישבן מרובע נוצר כאשר עצמות האגן והירכיים נמצאים באותו הקו. בקיצור, בדיוק להיפך מהאגן הים תיכוני.

הכי נוח: עם צורת הישבן הזאת, תחתונים בגזרה גבוהה וצורה V עשויים פשוט להיכנס לחריץ. לכן, עדיף לבחור בתחתוני בנים (כמו בוקסר צמוד, אבל בגזרה נשית), טנגה, חוטיני וביקיני.

סוגי ישבן
ישבן מרובע | עיבוד: סטודיו mako

ישבן בצורת V

אם הקו הדמיוני בין האגן לירכיים שלך יוצרות מעין צורת וי כשאת מסובבת האגן פנימה, יש לך כנראה ישבן וי. לפי הפלסטיקאי, הישבן הזה נפוץ בקרב נשים עם כתפיים רחבות וירכיים צרים מאוד. 

הכי נוח: התחתונים האידאליים לצורת ישבן זו היא גזרת מכנסונים, תחתונים בנים, גזרת תחתוני היפסטר (תחתונים בגזרה של פעם) או תחתוני ביקיני - אבל לא בגזרה גבוהה (שוב, התחתונים יברחו פנימה לחריץ). העיקר: שהתחתונים יחסו את החלק התחתון של תפוחי הישבן.

סוגי ישבן
ישבן בצורת V | עיבוד: סטודיו mako

ישבן בצורת טרפז

זוהי הצורה האגסית או צורת האות A: הישבן מתרחב באזור עצמות הירכיים, אבל לא יורד מטה מהם (אם נשווה לישבן ה"לב הפוך"). 

הכי נוח: התחתונים הנוחים ביותר יהיו בגזרה גבוהה עם מפתח רגל גדול. במילים אחרות: ביקיני, טנגה.

סוגי ישבן
ישבן אגסי | עיבוד: סטודיו mako