אם אתה שוחה כל היום, זה נורמלי להישאר עם בגד הים שלך במקום להחליף בגדים כמה פעמים. עם זאת, ברגע שיצאת מהמים לזמן ארוך, עדיף לך לצאת מבגד הים ולהחליף לבגדים יבשים. הנה למה.

את בטח כבר יודעת שהפות שלך הכי אוהבת תחתוני כותנה, יותר מאשר בד סינתטי. זה בגלל שהכותנה מאפשרת לאוויר להיכנס וללחות לצאת, וזה נהדר כדי להימנע מכל מיני צרות שעלולות לקרות לאיבר המין שלך כשהוא לא מאוורר.

מאותה סיבה בדיוק, בגד ים מלא לחות הוא לא ממש הסביבה האידיאלית לווגינה שלך. בגד ים רטוב יוצר סביבה שבה מיקרואורגניזמים מסוימים אוהבים לפרוח ולכן עדיף לצאת ממנו בהקדם האפשרי. כן, גם אם הבקיני שלך סופר חמוד ונח. חיידקים משגשגים במקומות חמים ולחים וכפי שאת יכולה לנחש, זה ממש לא מה שאת רוצה שיפרח באזורים התחתונים שלך.

via GIPHY

בין הדברים שעלולים להתפתח בגלל בגד ים רטוב תוכלי למצוא, דלקת בדרכי השתן, פרטיות, זיהומים בקטריאליים ועוד.

לעתים קרובות, הישיבה בבגד ים רטוב היא בדרך כלל בלתי מזיקה (כלומר, לא כל מי שנשארת עם בגד ים רטוב שעות בהכרח תפתח בעיות), עם זאת, אם את רגישה במיוחד לדלקות, פטריות או זיהומים, שווה לך לשים לזה לב, במיוחד כדי לא לתת להם סביבה קלה יותר להתפתח. כך או כך, היינו ממליצות להימנע מזה גם אם אתן לא רגישות במיוחד, למה להרוס לעצמנו את הקיץ אם אפשר אחרת?

via GIPHY