שלי פרובסטל היא בלוגרית דימוי גוף יחסית לא מוכרת מניו זילנד. אלא שלפני כמה שבועות מצאה את עצמה במרכזה של סערת רשת גדולה אחרי שהעלתה לרשת תמונה שלה בבגד ים מביקור שערכה בחוף עם חברה שלה.

הכל התחיל כששלי וחברתה הגיעו לחוף מאונטאנגווי בניו זילנד, פשטו מעליהן את הבגדים והחלו לקבל תשומת לב לא רצויה מקבוצה של גברים שהחליטו ללעוג לגופן ולקרוא להן להתכסות. התגובה של שלי הייתה מעוררת השראה - היא החליטה להשתמש בתקרית בכדי לקדם דימוי גוף חיובי. 

היא הצטלמה באותו ביקיני שאיתו הייתה בחוף, העלתה אותו לעמוד הפייסבוק שלה Bald and Beautiful (קירחת ויפה) וכתבה: "לבחורים שהצביעו עלי וצחקו עלי כשהסרתי את השל שלי בחוף הים ונותרתי עם גוף הבקיני שלי, הגוף שנושא את נשמתי, יש לי רק מסר אחד עבורכם: לכו לה****ן!"

"רק בגלל חלאות כמובם אנשים מרגישים חוסן ביטחון עם הגוף שלהם. בגלל אנשים כמוכם נשים לא מרגישות בנח להסתובב עם בקיני או חולצות בטן או שמלות קצרות" המשיכה, "זה בגלל אנשים כמוכם שאנשים מרעיבים את עצמם או מקיאים בניסיון לשמור על גוף של דוגמנית".

"אתם אלה שאשמים בזה שיש אנשים שלובשים בגדים ארוכים כל השנה כי הם מפחדים להראות את הידיים והרגליים שלהם, אלה אנשים כמוכם שאשמים בזה שאנשים סובלים מאנורקסיה, השמנת יתר, בולמיה, פציעה עצמית ואבדנות. הגיע הזמן שתקחו אחריות".

"אז הפעם הבאה שאתם רואים מישהי או מישהו כמוני על החוף בבקיני או מצב דומה, לפני שאתם מצביעים וצוחקים קחו רגע לחשוב על הנזק שאתם עלולים לעשות, כי לא כל אדם, צעיק או זקן, גבר או אישה, יפתחו עור עבה, חוסן או ביטחון עצמי כמו שיש לי כדי להתעלם ממה שאתם אומרים. לא אשקר, היה שבריר שנייה שכמעט מיהרתי לכסות את עצמי ואז הזכרתי לעצמי את כל מה שלמדתי במסע הזה, אז זקפתי ראש, הבלטתי את הבטן שלי ולבשתי את בקיני בחוף בגאווה!".

את הפוסט סיכמה בקריאה להורים ללמד את ילדיהם על המגוון הגופני האנושי: "למדו את הילדים שלכם שאין צורה אחת של גוף אלא קשת רחבה של גופים יפים. למדו אותם לא לבהות ישירות בבטן שהיא גדולה יותר ממה שהם רגילים לראות בטלוויזיה, למדו אותם להסתכל לאנשים בעיניים. למדו אותם להיות אדיבים לכל סוגי האנשים, בלי קשר לאיך הם נראים. למדו אותם לקבל אנשים בזכות מי שהם בפנים ולהיות מודל לחיקוי עבור הסובבים אותם שלא לומדים את זה בבית. למדו אותם להיות השינוי שאנחנו צריכים לראות בעולם"

הפוסט של שלי הפך לויראלי מהר מאוד והיא צברה עליו כבר כ-55 אלף לייקים, כמעט 10,000 תגובות וכ-17,000 שיירים. רוב התגובות, באופן משמח מאוד, היו חיוביות והביעו הערכה והערצה למחויבות של שלי למאבק לנירמול כל סוגי הגוף.