כוהנת הכושר שר פיטנס, שנמצאת בימים אלו בחודש השמיני להריונה השני, העלתה השבוע סטורי לאינסטגרם שלה בו היא רוקדת במסיבת פורים לצלילי השיר "טודו בום", לצידו של בן-אל תבורי. אלא שאז התחיל להגיע מבול של תגובות לא נעימות בכלל. 

"זאת אני ה״דובה״ ואני חייבת לשתף" כתבה בעמות האינסטגרם שלה, "אתמול פרסמתי סטורי ממסיבת פורים- שבו אני רוקדת ‍♀️ כי למרות הקושי של חודש שמיני בכל זאת.. אי אפשר לשבת כששומעים את 'טודו בום'. אני בהחלט מודעת לעלייה שלי במשקל (וגם משתפת אתכן בלי סוף) וחיה בשלום עם כל הקילוגרמים שעליתי אבל אני חושבת שתגובה כזאת שמגיעה מאישה- כלפי אישה אחרת שנמצאת בהיריון בחודש שמיני פוגעת בכולנו כחברה".

"עצם העובדה שאישה מסוגלת להנמיך ככה אישה אחרת שאינה במיטבה- גורמת לי עצבות והחלטתי לשתף זאת, לא בשבילי- אלא בשביל להעביר מסר שהלוואי שכל אישה תיישם. תמיד, כשאתן רואות מישהי אחרת, אין לכן מושג מה הקשיים שהיא עוברת ומהו המסע שלה- ולכן- אל תשפטו, אל תקטינו ואם אין לכן משהו טוב לומר- אז פשוט אל תגידו לא כולן עוברות היריונות קלים, ולא כולן נשארות ״קטנות״ בהיריוו שלהן".

"אני אכן תופחת ועולה הרבה במשקל - אך אני מודה לאלוהים על הזכות שניתנה לי להיות 'דובה' כדי לסחוב את פרי בטני ולהביא חיים לעולם ומאחלת לכל אישה לזכות לרגע הזה ולאהוב את עצמה גם בהיריון, עם כל השינויים הלא פשוטים שאנחנו עוברות! תרקדו, תהנו, תחגגו את הגוף שלכן בכל מצב- כי המשקל לא מגדיר אותנו".

View this post on Instagram

A post shared by SHER sende | שר סנדה (@sher_fitness) on

צפו בקטע המלא מתוך "פאולה וליאון"