היא אמנם תגרום לכם להיראות כמו צוללן שנשתבשה עליו דעתו, אבל אם החליפה הזו אכן מקיימת את המובטח, ועוזרת לשרוף 2,500 קלוריות בשני אימונים שבועיים בני 20 דקות - היא שווה כל דקה של מבוכה. 

את החליפה משווקת חברה בינלאומית בשם xbody, והיא מכוסה אלקטרודות ומחוברת למכשיר ששולח פולסים חשמליים לגוף בזמן האימון, ומבטיח, לדברי היצרנים, חיזוק של השרירים עד פי 150 מאימון רגיל ושריפת קלוריות היסטרית כבונוס. למעשה, ב-40 דקות שבועיות (מפוצלות לשני אימונים קצרים) תשרפו את אותה כמות הקלוריות שהייתם מכלים על כמעט שש שעות במכון. הרעיון פשוט: המתאמנים מגיעים לשיעור פרטי עם מאמן אישי שמלביש להם את החליפה, מחבר אותם למכונה המחשמלת ומנחה אותם כיצד לבצע את התרגילים שישיגו את היעילות המירבית. 

נכון, מדובר במכות חשמל קטנות, אולם הנסיינים שכבר בדקו את המכשיר מדווחים על כאב נסבל, שמרגיש יותר כמו נגיעה בקוביית קרח מאשר דחיפת מסרגה לשקע. החליפה עובדת על כל השרירים הגדולים והחשובים בגוף: שרירי הבטן, זוקפי הגב, שרירי הזרועות והירכיים וכמובן - הישבן, השריר הגדול ביותר בגוף וזה שגורם להכי הרבה תסביכים. האלקטרודות, 20 במספר, מתחבאות בתוך חליפת הפוליאסטר הקשוחה, ומבטיחות, כאמור, לגרות 90% מסיבי השריר לפעילות, בניגוד לכ-40% בזמן פעילות רגילה.

גם בארץ אפשר כבר להתאמן בטכנולוגיית ה-טכנולוגיית ה-Electric Muscle Stimulation) EMS). ניר דנקונה, מנכ"ל Xbody Israel סבור שהחליפה המחשמלת עומדת לשנות את פני עתיד הכושר בעולם: "מבחינתי, זו אחת הבשורות הגדולות בעולם המודרני, לא פחות מכל טכנולוגיית תקשורת. בתרבות של מצוקת זמן וניהול אורח חיים יושבני, אני רואה בה את הדרך האולטימטיבית לחולל מהפכת כושר אמיתית".

>> חדש: הגדלת שפתיים אינסטנט לערב אחד