לדבר על כל כאב זה בסדר, אבל להתלונן על כאבי המחזור שלנו זה לא בסדר, כי זה עשוי להגעיל מישהו. או ככה, לפחות, חושב בעל חשבון הטוויטר @Mr_Emmcap, שהעז להביע את העמדה המיושנת והדכאנית הזו בקול רם.

"זה כזה מגעיל שיש נשים שמתלוננות על כאבי המחזור שלהן ברשתות החברתיות. כן, אנחנו יודעים שאתן עוברות הרבה בזמן המחזור, אבל זה כזה קשה לשמור את זה לעצמכן?". תגובות של נשים המומות נוכח הציוץ המנותק וההזוי לא אחרו לבוא, וכצפוי – גם לא ריחמו על הבחור העדין ועל סף הרגישות הנמוך שלו לכאב של אחרים.

"האיברים הפנימיים שלנו נופלים החוצה, פשוטו כמשמעו", פרטה אחת המגיבות, "וזה גורם להתכווצויות שכואבות כמו התקף לב כל 28 ימים או יותר, ובכל זאת - אתה זה שמתלונן".

"אני ממש יכולה להרגיש את הרחם שלי מבותר, ויש לי כאבים כאלה חזקים בוואגינה שאני לא יכולה לזוז חמישה ימים", כתבה אחרת.

"קיבלתי מחזור בחג המולד. ההתכווצויות היו כאלה קשות ששכבתי על הספה מקופלת במשך שעות. ואז מתוך שינה הקאפ שלי זז, וכשהלכתי לסדר אותו הוא נשפך לי על הרגליים, זה היה כזה מלוכלך. ושלא אתחיל לספר על קרישי הדם", פרטה שלישית, ורביעית כתבה: "שאני לא אתחיל לדבר על החרמנות שיש בזמן המחזור, ואז השלשולים, הבחילות, רגע את שמחה ואז עצובה ואת לא יכולה לשתות אלכוהול כי את לא רוצה להיות בציבור למקרה שתהיה הצפה".

גולשת נוספת סיכמה: "אם מיצית סיפורים על כאבי מחזור, יש לי מלא סיפורים על כאב של הכנסת התקן למניעת היריון בשבילך".