ייסורי נפש, דימוי גוף משוסע, אשפוזים ונזקים בלתי הפיכים לבריאות - לא מדובר בחומרים הקלאסיים לקומדיה, אבל הקולנוענית והקומיקאית היהודייה ג'סי קאנווילר החליטה שהיא "חייבת, פשוט מוכרחה לעשות פרויקט על בולימיה" - ועמדה באתגר. 

הסדרה שהפיקה, The Skinny, מציגה את סיפורה של קומיקאית פמיניסטית, שחיה בלוס אנג'לס וסובלת מהפרעות אכילה. בימים אלו מגייסת קאנווילר כספים בעמוד קיקסטארטר, במטרה לסיים את פרק הפיילוט של הסדרה החדשה. 

עוד בערוץ הנשים:

האם אני בריאה  מספיק בשביל לצחוק על זה?

"היי, אני ג'סי קאנווילר ואני עושה סרטים על יהדות, אונס וחסרי בית. כבר ציינתי שאני קומיקאית?", כותבת קאנווילר בעמוד גיוס התרומות. "אני במשימה למגר את האדישות, וצוחקת על דברים שאף אחד לא רוצה לדבר עליהם". 

הסדרה, כפי שוודאי ניחשתם, מבוססת במידה רבה על סיפורה האישי של קאנווילר. "הרעיון התחיל כשהייתי בטיפול כדי להתגבר על הפרעת האכילה שלי", סיפרה בראיון שהעניקה ל"האפינגטון פוסט". "זה היה תהליך, שבמסגרתו ניסיתי לברר עם עצמי האם נכון לצחוק על הנושא הזה בכלל, והאם אני כבר בריאה מספיק כדי לעסוק בזה ביצירה שלי, אבל בסוף החלטתי לעשות את זה. פשוט חשבתי על הילדה הקטנה שהייתי, שהייתה יכולה לסבול הרבה פחות לו היו סרטים או סדרות מציאותיים על הפרעות אכילה, ולא סרטי קולנוע מופרכים או כתבות על הנסיכה דיאנה. אני לא מכירה אף אישה שלא מושפעת מהעניין הזה במידה זו או אחרת. בואו נתחיל פשוט לדבר על זה!". 

אין תמונה
בואו נדבר על זה. ג'סי קאנווילר

אין זו הפעם הראשונה שבה משתמשת קאנווילר בסיפורים מהחיים האמיתיים שלה ביצירתה. את הסרט הקצר "לפגוש את האנס שלי" צילמה אחרי שהרגישה "מתוסכלת מכך שלא משנה כמה ניסיתי וכמה טיפלתי בעצמי, לא הצלחתי 'להתגבר' על האונס. הסרט היה ניסיון להתעמת עם השינוי האדיר שהאונס כפה על הזהות, המיניות ומערכות היחסים שלי". לא יודעות מה אתכן – אנחנו נכנסות לתרום לה כסף לפרויקט החשוב הזה.

>> ככה קים קרדשיאן הייתה נראית לו הייתה במשקל עודף