בחורה דקיקה עומדת בתחתונים וחזייה מול מראה. הבטן שלה שטוחה למהדרין, יש לה את הרווח הנחשק בין הירכיים ויופי שאפשר רק לקנא בו. אלא שאז פותחת אגנס הדנברג בת ה-19 במונולוג ומסבירה: "היי, קוראים לי אגנס ואני בת 19. אני עובדת כדוגמנית כבר חמש שנים אבל עד היום אני לא מקבלת עוד עבודות, כי בתעשייה חושבים שאני גדולה מדי. הם חושבים שזה (מצביעה על הגוף שלה) גדול מדי".

אין תמונה
שמנה מדי לתעשיית האופנה. אגנס הדנברג

"הם חושבים שיש לי תחת גדול" 

"הם חושבים שהתחת שלי גדול מדי והם חושבים שהירכיים שלי רחבות מדי", היא ממשיכה להסביר למצלמה. "אז, כן, לפי תעשיית הדוגמנות אתם לא יכולים להיראות ככה! אתם צריכים להיות רזים יותר".

אגנס, שהשתתפה בגרסא השבדית לטופ מודל מסבירה שהיא מנסה נואשות להשיג עבודה כבר זמן רב: "הייתי בקשר עם סוכנויות ולקוחות גדולים והם רצו לעבוד איתי אבל ברגע שהם קיבלו את המידות שלי - הסיפור משתנה. הם אומרים 'לא, היא גדולה מדי, היא חייבת להיכנס לכושר. אנחנו לא נעבוד איתה, היא ממש גדולה מדי'. החלק המצחיק? הBMI שלי הוא 17.5 אז, כן. אני חושבת שה-BMI המומלץ הוא משהו כמו 19 והם עדיין אומרים לי שאני גדולה מדי!"

אין תמונה
"ברגע שמקבלים את המידות שלי לא רוצים לעבוד איתי". אגנס הדנברג
 

מיואשים לשמוע? גם אנחנו. אבל אגנס מסבירה שהיא צילמה את הווידיאו הזה כדי לגרום לאנשים לראות את השקר שמאחורי תעשיית האופנה: "המטרה של הווידיאו הזה הוא להראות לכולם שחלק גדול מתעשיית הדוגמנות חושבים שזה (אני) גדול מדי, שאסור להיראות ככה. זה אבסורד ואני שונאת את זה ואני רק רוצה שאנשים אחרים ייראו את זה". את הסרטון היא חותמת בנימה צינית:  "תראו חברים, אני גדולה מדי! גדולה מדי בשביל התעשייה הזו. תאהבו את עצמכם, אל תתנו לאחרים לומר לכם אחרת!"

>> טרנד אכזרי: מרזים נשים בפוטושופ, ללא ידיעתן