כשאנחנו חושבות על הגוף שלנו אחרי לידה אנחנו בדרך כלל חושבות על מאבקי משקל שמסרב לרדת, צלקות מניתוחים קיסריים, עור עודף וצלוליט. אלא שמסתבר שהראפרית קארדי בי סובלת מבעיה אחרת לגמרי בעקבות לידת ביתה ביולי האחרון.

בתחילת השבוע העלתה הראפרית סטורי לעמוד האינסטגרם שלה, בו היא ניראית עומדת מול המראה, לבושה תחתונים בלבד, וחושפת איך נראה גופה אחרי הלידה. בעוד לנו הגוף שלה נראה מושלם, מסתבר שקארדי לא רק שלא מרוצה ממנו, היא סובלת מדיכאון של ממש.

קארדי חשפה שכנערה הייתה רזה מאוד ושנאה את זה ולכן היא גם מפחדת עכשיו מההרזייה. "זה באמת מדכא ומעציב אותי" אמרה. קארדי הסבירה שהירידה במשקל נובעת מהעובדה שאין לה תיאבון. "אני כל הזמן לחוצה. אני רוצה להעלות במשקל, באמת מנסה, אבל זה קשה ואני לא יודעת איך לעשות את זה".

"אחרי שילדתי ​​כל כך רציתי לאבד המשקל שעליתי בהיריון אבל ירדתי יותר מדי ואני מתקשה להעלות ואני שונאת את זה. וההורים שלי לא יודעים איך להתמודד איתי, הם מנסים להכריח אותי לאכול יותר אבל פשוט אין לי תיאבון". 

זו לא הפעם הראשונה שהראפרית חולקת את הקשיים איתם היא מתמודדת אחרי הלידה עם המעריצים. בשבוע שעבר היא פנתה למעריציה בסרטון לייב באינסטגרם וסיפה כי היא מאוד מדוכאת מכך שהיא לא מצליחה להפסיק לרדת במשקל. "זה כל כך משוגע, כשילדתי עשיתי כל מה שאני יכולה כדי להוריד את המשקל שצברתי בהיריון, אבל עכשיו כשאני לא מצליחה להפסיק לרדת במשקל אני מפחדת להיות רזה מדי".

בנוסף שיתפה קארדי בי בעבר את המעריצים כי היא סובלת מדיכאון שלאחר לידה וחלקה איתם את התחושות הקשות שמתעוררות בה לגבי גופה שעובר שינויים. בחודש ספטמבר האחרון סיפרה בסרטון באינסטגרם שהיא חוששת שתצטרך לעבור ניתוח בשד, שנפגע בעקבות ההנקה. "אני אוהבת את הבת שלי" אמרה, "אבל הייתי רוצה לזכות במשקל שלי בחזרה".